Vývojář nejvyužívanějšího herního enginu bude v Praze diskutovat o budoucnosti virtuální reality

Jiří SvobodaJiří Svoboda

Jedna z předních českých firem v oblasti mobilního vývoje, STRV, se rozhodla už příští týden uspořádat v Praze akci VR Night, zaměřenou na virtuální a augmentovanou realitu. Nejenom, že si účastníci budou moci vyzkoušet systémy HTC Vive a Oculus Rift, ale navíc dostanou možnost setkat se se zajímavým hostem.

Tím nebude nikdo jiný než Amir Ebrahimi, který má bohaté vývojářské zkušenosti a v současnosti vede projekt EditorVR v rámci známé značky Unity, jenž je zároveň předním herním enginem současnosti a se kterou se nedávno spojil Facebook s cílem vytvořit novou videoherní digitální platformu. Se zájemci a COO STRV, Lubo Smidem, se podělí o cenné zkušenosti a posléze bude i součástí moderované diskuze o budoucnosti virtuální reality. Nebude chybět ani závěrečný networking a afterparty.

Nanofarm_13

Přečtěte si takéDíky tomuto startupu, si můžete doma za pár korun vypěstovat vlastní potraviny bez zalévání

VR Night se uskuteční v úterý 13. září od 19:00 v prostorách kanceláří STRV v pražském Karlíně. Akce je určená jak pro amatérské nadšence do technologií, tak i pro profesionální vývojáře a designéry. Celý program bude zároveň veden v angličtině, aby si na své přišli i zahraniční účastníci. Vstup je zdarma a registrace probíhá přes platformu EventBride.