Československý startup HotelQuickly získává investici ve výši 4,5 milionů dolarů

Michal PtáčekMichal Ptáček

hotelquickly_2-700×468

Mobilní aplikaci HotelQuickly, za kterou stojí československé duo Tomáš Laboutka/Michal Juhás, už jsme si u nás několikrát představovali. Tahle last minute booking appka, která je v podstatě konkurencí zatím o něco známějšího HotelTonight, s tím rozdílem, že narozdíl od něj cílí na asijsko-pacifický trh, aktuálně ohlašuje novou, hodně vysokou investici.

quicklyhotel

Přečtěte si takéČástečně československý startup Hotelquickly dnes slaví první rok existence

Ta by měla aplikaci sloužit k rozšíření týmu a také k upevnění pozice na trzích, na kterých již působí. Konkrétně v Austrálii, Novém Zélandu, Singapuru, Hong Kongu, Thajsku, Indonésii, Malajsii, Macau, Tchaj-wanu, Vietnamu, Kambodži a Filipínách a možná právě tak i zabránit konkurenci v tom, aby se některé z těchto lokalit vůbec pokoušela obsazovat.

Abychom přešli k číslům, ve stále neuzavřeném prvním investičním kole vedeném japonskou společností GREE, HotelQuickly konkrétně získává 4,5 milionů dolarů, čímž se celkový objem investic posouvá na 5,7 milionů dolarů. Už před zhruba 9 měsíci totiž tento částečně československý startup získal 1,2 milionů dolarů.

Za nás samozřejmě velká gratulace!