Pilulka Martina a Petra Kasy získává investici v řádu desítek milionů Kč

Michal PtáčekMichal Ptáček

pilulka

Internetový obchod Pilulka.cz, zaměřující se na prodej lékárenského sortimentu, už jsme si na CzechCrunchi formou rozhovoru podrobně představovali. Tenhle projekt Martina a Petra Kasy, přesněji řeceno skupina Pilulka, pod který zmíněný internetový obchod spadá, se dnes každopádně hlásí s další, velmi zajímavou informací.

Skupina Pilulka, která spojuje hned několik firem z farmaceutického odvětví (Pilulka.cz, Pilulka.sk, Pharm Delivery nebo například vlastní síť kamenných lékáren) totiž za 16,7% minoritního podílu právě získala investici ve výši desítek milionů Kč od společnosti All-Star Holding, která ji strukturovala pro klienty Wood & Company Financial Services.

Snímek obrazovky 2015-01-29 v 8.08.05

Přečtěte si takéMartin Kasa, Pilulka.cz: Nejen letos, ale i v příštím roce nás zajímá pouze trojciferný růstMartin Kasa, Pilulka.cz: Nejen letos, ale i v příštím roce nás zajímá pouze trojciferný růst

Vybírali jsme silného partnera, který nám nabídne jak finanční prostředky, tak i posílení manažerského týmu v oboru farmacie. Věříme, že je to další dílčí krok na cestě k vybudování předního hráče v tomto segmentu. V budoucnu počítáme s dalším kolem investic,“ říká k transakci Petr Kasa.

Pilulka jinak na trhu působí přes dva roky, s tím, že tržby se prý letos budou pohybovat ve stovkách milionů Kč.