Vykonám.cz: český startup, který vám pomůže s domácími pracemi

cc_header_v2

CzechCrunch tento týden sponzoruje nový startup Vykonám.cz, který se po vzoru populární americké platformy Homejoy (na investicích získáno 39,7 milionů dolarů) specializuje na úklid a související práce v domácnosti.

Služba konkrétně zákazníkovi na základě jeho stanovených požadavků a algoritmu, který posuzuje například lokalitu, zkušenosti nebo hodnocení, vybere specializovanou paní na jednorázový či pravidelný úklid a následně mu umožňuje celý proces pohodlně objednat/zaplatit online, to vše včetně pojištění.

11004376_10206301643770587_1306886077_n

Přečtěte si takéČech Adam Surák tvoří aplikaci, kterou používají nejlepší americké startupyČech Adam Surák tvoří aplikaci, kterou používají nejlepší americké startupy

Každá paní na úklid pak prochází osobním ověřením, včetně osobního pohovoru, školení a ověření bydliště nebo rejstříku trestů.

Projekt v tuto chvíli podle zakladatelů eviduje stovky klientů, s tím, že v plánu je se dostat o řád více, s čímž souvisí i brzké rozšíření do dalších městech v České republice (služba je momentálně dostupná v Praze).

V případě nabídek o spolupráci nebo například investici můžete zakladatele kontaktovat na emailu: vykonam@vykonam.cz

Více o vzniku projektu si pak můžete přečíst na oficiálním blogu, případně na Facebooku.

vykonam_order_01

Objednávkový proces, ve kterém můžete upřesnit požadavky…