Nelegální přehrávač filmů Popcorn Time po 2 měsících dosahuje na miliony stažení

popcorn
0Zobrazit komentáře

Strašák hollywoodských studií, Netflixu, ale třeba i Applu, v podobě nelegálního přehrávače filmů Popcorn Time, překročil neuvěřitelnou metu. Pouhé 2 měsíce dělí jeho autory od vytvoření unikátního instalátoru, který nainstaluje aplikaci do mobilního zařízení bez nutnosti se vůbec připojit na App Store / Google Play a bez nutnosti mít jailbreak.

To jim pomohlo k tomu, že za tak krátkou dobu zaznamenali více než 1,1 milionu stažení a číslo stále rapidně roste. Hollywood je podle všeho proti aplikaci momentálně bezmocný a Apple stále nevydal žádnou rozumnou ochranu, která by instalátor zastavila.

isoplex

Přečtěte si takéRevoluční filmový přehrávač Popcorn Time má konkurenci. Startuje IsoplexRevoluční filmový přehrávač Popcorn Time má konkurenci. Startuje Isoplex

Největší procento stažení kupodivu nezaznamenalo USA, ale Nizozemsko, kde by aplikaci mělo využívat momentálně kolem čtvrt milionu uživatelů. S menšími počty se za v pořadí druhými Spojenými státy, zařadila ještě Brazílie nebo Francie. ČR bude sice v seznamu daleko, ale číslo můžeme odhadovat na tisíce uživatelů.

Podle autorů jde o historicky nejstahovanější aplikaci, která se objevila mimo oficiální tržistě. Kromě toho, že Popcorn Time proráží cestu v mobilním světě, funguje i na PC, Macu nebo Linuxu. Dalším krokem je podle VB vytvoření aplikace pro Windows Phone.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym