Jeremy Clarkson a další z pořadu Top Gear podepsali exkluzivní smlouvu s technologickým gigantem

CLJ1L06WIAAbGBV
0Zobrazit komentáře

V první polovině tohoto roku jsme se dozvěděli o tom, že byl díky osobnímu pochybení vyhozen Jeremy Clarkson z populárního automobilového pořadu Top Gear, který vysílala britská BBC. Po neshodách se studiem ho následovala i dvojice James May a Richard Hammond. Dlouho se spekulovalo, kam nakonec trojici osud zavede a po dnešku máme jasno.

Práva na nový motoristický pořad koupil technologický gigant Amazon, který ho chce nově nabídnout na své online streaming službě Amazon Prime pod novým názvem začátkem roku 2016. Trio podepsalo smlouvu na 3 následující sezóny a natáčet se začne již na podzim tohoto roku s producentem Andy Wilmanem z původního Top Gearu.

cuprfinal

Přečtěte si takéZakladatel Rohlik.cz, Tomáš Čupr: Ve špičkách děláme 1000 objednávek denně. Máme z toho radost.Zakladatel Rohlik.cz, Tomáš Čupr: Ve špičkách děláme 1000 objednávek denně. Máme z toho radost.

Top Gear sledovalo přibližně 350 milionů lidí po celém světě a byl sám o sobě jednou z nejvýdělečnějších větví BBC. To se původně snažilo zbývající duo po Jeremyho odchodu přilákat k návratu s částkou 154,4 milionů korun. A po odmítnutí se práva stala terčem boje největších streamingových společností. Zájem prý podle serveru Mirror projevil i Netflix, který boj prohrál, i přesto, že má díky svému pokrytí mnohem větší zásah.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym