Product Hunt spouští po produktech a hrách novou službu

Screen Shot 2015-07-24 at 10.50.31
0Zobrazit komentáře

Jsou to necelé 2 roky, co se v hlavě mladého Ryana Hoovera zrodila myšlenka, vytvořit jednoduchý web, který představuje ostatní startupy – a tak vznikl ProductHunt. Ten v posledních měsících zaznamenává konstantní růst a čím dál větší zájem těch nejlepších a nejzajímavějších startupů a lidí z oboru. Ti zase naopak pomáhají kontrolovat kvalitu obsahu.

Po několika investičních kolech v minulém roce získal PH přes 7,5 milionů dolarů, rozšířil tým na 18 zaměstnanců, několikrát redesignoval a spustil nové sekce. První novou sekcí byly hry, které zobrazují především menší indie a mobilní hry. Produkty, hry a startupy navíc rozšiřuje novou sekcí Books, která představuje méně známé, ale o to zajímavější knihy.

Product Hunt

Přečtěte si takéProductHunt získává investici ve výši 6,1 milionů dolarů od Andreessen HorowitzProductHunt získává investici ve výši 6,1 milionů dolarů od Andreessen Horowitz

ProductHunt si za svojí dobu fungování dokázal získat i nespočet českých startupů. Mezi nejpopulárnější, které získaly spoustu hlasů, se zařadil například brněnský Skypicker nebo cestovatelský startup Tripomatic.

Screen Shot 2015-07-24 at 10.51.06