Český startup vyrábějící chytré náramky pro nemluvňata získal investici ve výši 1 milionu dolarů

0Zobrazit komentáře

Před necelým rokem jsme poprvé představili startup Neebo, který má na svědomí původně česká firma Daatrics založená Uzbekem, Andreyem Khayrullaevem, žijícím v tuzemsku. Firma stojící za chytrými náramky pro nemluvňata, které dokáží monitorovat tep, přívod kyslíku či detekovat zvuky v okolí dítěte, od té doby ušla velký kus cesty.

Dle našich exkluzivních informací totiž Neebo získal seed investici ve výši 1 milionu dolarů, tedy přibližně 22 milionů korun, na další rozvoj, marketing a hlavně boj s konkurencí, která na trhu působí déle a má za sebou již další kola financování. Milion dolarů se tak připojuje k 360 tisícům dolarům, které z větší části investoval sám Khayrullaev.

E08E4E5C-48E5-4DE4-A923-ACB8394E5911

Přečtěte si takéTvůrci českého Boboboxu provozují DIY videoblog pro děti, který sleduje 860 tisíc lidíTvůrci českého Boboboxu provozují DIY videoblog pro děti, který sleduje 860 tisíc lidí

Neebo je aktuálně stále ve fázi předobjednávek, ve kterých je již kapacita výroby zaplněna – první kousky za cenu 199 dolarů, tedy zhruba 4 400 korun by měly k zákazníkům dorazit již během několika týdnů, maximálně měsíců.

Foto: Neebo