Český cashback portál Tipli Michala Hardyna kupuje server Pestryjidelnicek.cz

pestryjidelnicek
0Zobrazit komentáře

Přestože jsou v Česku kreditní karty, které by vracely část peněz z nákupů zpět, prozatím na samém začátku, existuje mnoho alternativních služeb, které šetří zákazníkům peníze nákupem přes ně s využitím partnerského odkazu. Jedním z takových portálů je i Tipli.cz, za kterým stojí Michal Hardyn, kdysi zakladatel slevového serveru SlevyDnes.cz, který po několika letech prodal.

Tipli nyní pod svá křídla přibírá server Pestryjidelnicek.cz, který nabízí bezplatné sestavení jídelníčku dle předem zadaných parametrů a poté zasílá recepty na míru, které si lze zdarma vyzkoušet na 7 dní. Pestryjidelnicek.cz má ve své databázi kolem milionu registrovaných uživatelů, ze kterých je přibližně 300 tisíc pravidelně aktivních měsíčně. Cena zůstala neznámá.

spacex

Přečtěte si takéElon Musk a tvůrce seriálu Westworld vytvořili inspirativní video zachycující příběh rakety Falcon HeavyElon Musk a tvůrce seriálu Westworld vytvořili inspirativní video zachycující příběh rakety Falcon Heavy

Pestryjidelnicek.cz koupilo Tipli od Františka Szabó a Michala Vávry a celá akvizice zabrala necelé tři týdny, včetně kompletního přepisu. Jde o již v pořadí třetí akvizici portálu Tipli, který má sám o sobě přes 350 tisíc aktivních uživatelů, na které se dostal za 15 měsíců provozu, v průměru zákazníkům šetří kolem 2000 korun a celkově na odměnách vyplatil již přes 56 milionů korun.

tipli

Tipli je aktuálně dostupné v 1433 obchodech a na serverech jako Booking.com, AliExpress, eBay nebo v lékárnách Dr. Max. Pro připsání provize je třeba využit speciálního partnerského odkazu při prokliku na danou službu z webu Tipli. Všechny provize jsou následně přičítány na účet a po žádosti vyplaceny. Služba je dostupná mimo Česka i na Slovensku a v Polsku.