Český startup Twisto začal u své karty nabízet 3% slevu na zahraniční platby a cestovní pojištění zdarma

Michal PtáčekMichal Ptáček

Michal Smida_2

Michal Šmída, zakladatel a CEO Twista

0Zobrazit komentáře

Je tomu přibližně půl roku, co karlínský platební startup Twisto nabízející svým uživatelům funkce jako platba jedním kliknutím v e-shopech, platba faktur a složenek vyfocením nebo opožděnou platbu o 45 dní, představil dva nové produkty v podobě vlastní Twisto platební karty a náramku pro bezkontaktní platby.

Nyní společnost, v jejímž pozadí stojí české investorské skupiny Partners, Enern a Miton společně s holandskou centrálou ING Group a rakouskou centrálou pojišťovny UNIQA, na tyto produkty navazuje dvěma novinkami, které ocení především uživatelé, kteří pravidelně cestují nebo nakupují v zahraničí.

SmetanaQ Gallery_resite_airbnb_salon-16

Přečtěte si takéNa pražské akci Urban Tech Pioneers pořádané Airbnb a reSITE se řešila udržitelná města budoucnostiNa pražské akci Urban Tech Pioneers pořádané Airbnb a reSITE se řešila udržitelná města budoucnosti

Twisto totiž v rámci svého tarifu premium zpoplatněného od června tohoto roku částkou 99 Kč měsíčně, začalo nabízet automatickou tříprocentní slevu na všechny zahraniční platby a díky spolupráci s pojišťovnou UNIQA, která je ve startupu rovněž investorem, zároveň cestovní pojištění bez spoluúčasti pro celou rodinu zdarma. Zajímavě je pro cestovatele řešené případné zneužití karty, které díky instantním mobilním notifikacím napojeným na zákazníkův Twisto účet informují uživatele o podezřelých pohybech s možností instantního zablokování přímo z mobilní aplikace.

twisto11

Notifikace o přijaté slevě

Zakladatel a CEO Twista Michal Šmída (foto nahoře) věří, že jejich produkt se díky tomuto kroku stane ideální alternativou například za populární fintech službu Revolut, která od listopadu loňského roku působí právě i na českém trhu.

„V Twistu jsme přesvědčeni, že díky kombinaci nových služeb a vysoké bezpečnosti nabízíme nejlepší cestovní kartu na trhu. Twisto Premium je dnes nejvýhodnější kartou pro ty cestovatele, kteří nechtějí využívat služby typu Revolut, kde si musí poslat peníze předem. Automatická tří procentní sleva na všechny zahraniční transakce je naprostým unikátem na našem trhu. Dle dat Eurostatu utratí průměrná česká rodina za týdenní zahraniční dovolenou 992 Euro, s Twistem tato rodina ušetří 720 korun. Vedle toho rodinám šetříme starosti s vyřizováním pojistky. Věřím, že se nám tímto daří naplňovat naši misi dávat lidem to lepší z peněz,“ komentuje novinky Šmída.

twist

Twisto platební karta

Pojištění 3 miliony Kč pro každého člena rodiny

Co se zmíněného cestovního pojištění týče, zde Twisto nabízí plnění na osobu ve výši 3 miliony korun pro pojištění léčebných výloh a 2 miliony Kč pro pojištění odpovědnosti s tím, že automatickou součástí je i pojištění na rizikovější zimní sporty.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym