Zakladatelka Zonky Lucie Tvarůžková novou šéfkou právnického startupu SingleCase

Michal PtáčekMichal Ptáček

lucie-tvaruzkova

Lucie Tvarůžková

0Zobrazit komentáře

280. Přibližně takovému počtu advokátních kanceláří dnes ulehčuje fungování tuzemský startup SingleCase od vývojářského studia Creative Dock. Ten pomocí vlastní platformy nabízí služby jako online advokátní spis, nástroje pro fakturaci nebo správu kanceláře a svým klientům tak snižuje administrativní zátěž a šetří čas. Služba se brzy přehoupne do šestého roku svého provozu a pro toto období má smělé plány. Nedávno vstoupila na Slovensko a do Německa a rozšíření plánuje i na další zahraniční trhy.

Právě tyto úkoly by si měla vzít na starost nová šéfka projektu Lucie Tvarůžková. Bývalá šéfredaktorka portálu iHNed.cz a zakladatelka fintechu Zonky český „legaltech“ startup, který do právnických služeb přináší moderní technologie, povede s jeho zakladatelem Pavlem Krkoškou.

„Ze SingleCase chci udělat opravdu velkou a vizionářskou firmu. Advokátní kanceláře si totiž uvědomí, že bez technologií, které jim třeba my nabízíme, nemohou dost dobře růst. A pokud nechtějí zaspat a chtějí se dál rozvíjet, potřebují je,“ říká Lucie Tvarůžková. „Oblast této části trhu je zcela nepolíbená. Vidím v ní velký potenciál jak z malé, fungující firmy udělat takovou, která ovládne celý evropský trh a nastaví tak nové standardy.“

Diskuze (0)

Novinka

Anonym