Andrej Babiš se v San Franciscu setká s těmito českými startupy. Změní jeho negativní názor?

0Zobrazit komentáře

Jak asi víte, ministr financí ČR Andrej Babiš, je momentálně na cestách po USA. Při této příležitosti, se podle informací, které se k nám dostaly, má v San Franciscu také setkat se zástupci CzechInvestu a několika českých startupů jako: realPad, PresentiGo,Brand Embassy, SOCIFI, STRV, Alice Technologies, eCorinth a ProductBoard.

11004376_10206301643770587_1306886077_n

Přečtěte si takéČech Adam Surák tvoří aplikaci, kterou používají nejlepší americké startupyČech Adam Surák tvoří aplikaci, kterou používají nejlepší americké startupy

Setkání by mělo proběhnout toto pondělí a zcela jistě bude jedním z důvodů i snaha změnit názor Babiše právě na startupy a střední/malé firmy obecně. Asi totiž nemusíme připomínat památnou větu, které Andrej Babiš pronesl při rozhovoru s ředitelem JIC:

 “Malé a střední podniky – to jsou klišé a kecy. My potřebujeme podporovat velký průmysl, který tu má tradici. Že pomáháte zakládat inovátorské firmy, to je super, ale je to na prd.”

Otázkou zůstává, zda by v tomto případě neměli dostat prostor i další české startupy nespadající do CzechInvest line-upu jako například: GoodData, Socialbakers a podobně.

V týdnu dodáme další podrobnosti.

foto: reprofoto Youtube

Diskuze (0)

Novinka

Anonym