Bývalý prezident USA Barack Obama údajně jedná o vlastním pořadu na Netflixu

Michal PtáčekMichal Ptáček

obama
0Zobrazit komentáře

Populární filmová streamovací platforma Netflix, která letos na příjmech pravděpodobně přesáhne impozantních 15 miliard dolarů, údajně chystá další strhující show. Platforma, která se v posledních letech specializuje především na produkci vlastních filmů a seriálů, do jejichž výroby investuje značné finanční prostředky pohybující se v miliardách dolarů, je totiž údajně v pokročilé fázi jednání se 44. prezidentem Spojených Států Amerických, Barackem Obamou.

Informoval tom deník The New York Times, podle kterého by měl mít Obama vlastní pořad, na kterém by produkoval exkluzivní obsah právě pro Netflix. Přesný formát pořadu zatím není znám, spekuluje se však zatím o dvou variantách, kdy v té první by se Obama mohl zabývat různými inspirativními příběhy, zatímco v té druhé by údajně mohl moderovat diskuze týkající se významných témat jeho doby v prezidentském úřadě, konkrétně: zdravotnictví, volebního práva, imigrace, zahraniční politiky a klimatických změn.

909FE7D1-54D1-4CDC-BD0A-63803071B051

Přečtěte si takéInvestiční skupina Miton dosazuje do svého startupu Biano nového CEO, Michala ZelinkuInvestiční skupina Miton dosazuje do svého startupu Biano nového CEO, Michala Zelinku

Ačkoliv už je to více než rok od momentu, kdy Baracka Obamu v prezidentském úřadu vystřídal Donald Trump, popularita bývalého amerického prezidenta je stále obrovská a dá se předpokládat, že pro Netflix by podobná show byla obrovskou výhrou. Ostatně například na sociální síti Twitter Obamu sleduje 101 milionů sledujících, na Facebookové stránce má pak bývalý americký prezident 55 milionů fanoušků.

obama-m

Zároveň to není poprvé, co by měl Obama s Netflixem něco společného. Již dříve se objevil i v jiných pořadech, jako například „Comedians In Cars Getting Coffee“ Jerryho Seinfelda nebo „My Next Guest Need No Introduction“ moderátora Davida Lettermana. Nechme se tedy překvapit.

foto: reprofoto Youtube

Diskuze (0)

Novinka

Anonym