Bitperia: česká aplikace, která shromažďuje ty nejzajímavější informace ze světa kryptoměn

Filip HouskaFilip Houska

bitc
0Zobrazit komentáře

Bitcoin, Litecoin, Ethereum a řada dalších. Svět kryptoměn se začíná dostávat pod kůži i běžné veřejnosti, která by se na této vlně chtěla také svézt, nicméně jí zpravidla chybí schopnosti a zkušenosti k tomu, aby této problematice dostatečně porozuměla. Jedním ze zajímavých řešení k pochopení komplexního kryptoměnového dění může být i česká aplikace Bitperia z dílen stejnojmenného startupu.

Ta je založena na výčtu různých informací, které by každý uživatel měl potřebovat, pokud s kryptoměnami (zejména s bitcoiny) začíná nebo již nějakou dobu experimentuje. Nechybí zde tedy například odkazy na zajímavá tematická videa na YouTube, a to jak pro začínající, tak pro pokročilé, audio záznamy z přednášek či grafické vyobrazení aktuálních cen jednotlivých kryptoměn.

memory4

Přečtěte si takéMemory AI: aplikace, která dokáže automaticky měřit čas strávený prací na PC či mobiluMemory AI: aplikace, která dokáže automaticky měřit čas strávený prací na PC či mobilu

Důležitou součástí aplikace je i souhrn, respektive RSS čtečka s odkazy na různé články a blogy o kryptoměnách, ve které figuruje se sekcí Kryptoměny i CzechCrunch. Vedle online materiálu je zde také prostor pro offline záležitosti, a to v podobě funkce Bitcoin board, mapy s obchodníky, kteří akceptují platby v bitcoinech a jiných kryptoměnách. Bitperia také dokáže najít nejbližší „bitcoinmaty“.

89772669-B99C-472D-8468-A6E0EB64FAFD

Minimalisticky provedená aplikace je dostupná zdarma na App Store (iOS) a Google Play (Android).

7927D3B8-1014-418C-A0CA-F6E89893ECA4

Na Bitcoin boardu se má vyskytovat okolo 280 obchodníků

Diskuze (0)

Novinka

Anonym