Stream.cz poprvé hlásí zisk. Na svém Twitteru to oznámil CEO Seznam.cz Ivo Lukačovič

Nela VítováNela Vítová

stream

Stream.cz

0Zobrazit komentáře

Zakladatel a CEO Seznam.cz Ivo Lukačovič na svém twitterovém účtu tento týden oznámil, že se internetová televize Stream.cz poprvé přehoupla do zisku. Stalo se tak dva dny poté, co nově vznikající internetová televize Mall Group oznámila přechod několika zaměstnanců ze Stream.cz do svého týmu.

Sám zakladatel označil Stream.cz jako „obrovskou díru na peníze“. Faktem je, že ačkoliv Stream.cz v této době týdně sleduje 1,4 milionu diváků, od roku 2011, kdy internetovou televizi odkoupil portál Seznam.cz, se dosud pohybovala pouze v červených číslech.

mall

Přečtěte si takéInternetová televize Mall Group získala ze Streamu Vaňka, Zunu, Gebriana nebo dramaturga KrušinuInternetová televize Mall Group získala ze Streamu Vaňka, Zunu, Gebriana nebo dramaturga Krušinu

Portálu Stream.cz se od letošního podzimu pokusí konkurovat vznikající internetová televize Mall Group, jejíž tým nedávno získal posily v podobě několika dramaturgů, producentů a dalších velkých jmen přechodem právě od konkurenta Stream.cz. Internetová televize, která nyní hlásí obrat ke generování minimálního zisku, se však snaží neustále zlepšovat své funkce a tvořit nový obsah, který má za úkol zvýšit počet diváků.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym