České Kiwi.com po Google Flights integruje své produkty i do rezervačního nástroje TapTrip

Ondřej HolzmanOndřej Holzman

oliver-dlouhy-kiwicom2

Foto: Kiwi.com

Oliver Dlouhý, CEO Kiwi.com

0Zobrazit komentáře

Česká cestovní platforma Kiwi.com, která se specializuje na vyhledávání a kombinaci letů i běžně nespolupracujících aerolinek, pokračuje ve svém globálním rozvoji. Po nedávné obří investici, kdy většinu v Kiwi.com koupil americký investor, nyní tuzemská technologická firma vedená Oliverem Dlouhým oznámila, že spojí své produkty s platformou TapTrip.

Online rezervační nástroj TapTrip je určený zejména pro malé a střední podniky, kterým umožňuje v rámci jedné platformy hledat a rezervovat služební cesty a také hlídat náklady. Nyní svým uživatelům nově poskytne i nabídku Kiwi.com, které se připojí k dalším globálním společnostem jako Skyscanner, Uber nebo Booking.com, které již své služby v rámci jednotného vyhledávače TapTrip nabízejí.

TapTrip se zároveň naopak připojí k dalším službám, se kterými Kiwi.com podobně spolupracuje delší dobu, což je například rezervační služba Flights od Googlu.

„Ohledně spolupráce s TapTripem jsme se dlouho nerozmýšleli, protože jsme našli partnera, se kterým sdílíme hodnoty i dlouhodobou vizi, oba chceme i nadále měnit a vylepšovat cestovní průmysl. Z integrace našich produktů do TapTrip platformy máme radost a věříme, že brzy uvidíme, jak přínosná bude tato spolupráce pro její nedávné partnerství s platformou WeWork,“ řekl Zdeněk Komenda, Chief Business Development Officer ve společnosti Kiwi.com.

TapTrip totiž nedávno oznámil spolupráci právě s globální coworkingovou platformou WeWork, v rámci které po celém světě působí celá řada malých firem, jimž chce TapTrip pomáhat s cestováním. Navíc již brzy by se měl první WeWork otevřít také v Česku, v Praze na Národní třídě.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym