Český startup Signals na obchodování s kryptoměnami vybral v ICO již přes 12 milionů korun

signalspresale
0Zobrazit komentáře

Na začátku listopadu jsme informovali o tom, že jeden z prvních větších českých startupů, který tvoří nástroj na pokročilou analýzu trhu s kryptoměnami a zjednodušení jejich obchodování, Signals, chce při úvodní nabídce (ICO) získat miliony dolarů. Nyní je téměř u konce předprodeje tokenů s názvem SGN, na který naváže hlavní prodej.

Právě v předprodeji získali Signals již přes 1181 kusů kryptoměny Ethereum (ETH), přes kterou vybírají své finance, a to v hodnotě přibližně 557 432 dolarů, což je více než 12 milionů korun. Předprodej skončí po dosažení hranice 1364,8 ETH v hodnotě zhruba 13,8 milionů korun.

prusa

Přečtěte si takéJosef Průša z Prusa Research: Máme nejlepší 3D tiskárny na světě, efektivita je pro nás více než designJosef Průša z Prusa Research: Máme nejlepší 3D tiskárny na světě, efektivita je pro nás více než design

Předprodejem to ale samozřejmě nekončí. Na hlavní prodej, který by se měl uskutečnit v prvních měsících příštího roku si Signals dali za cíl vybrat minimálně 2 miliony dolarů, s tím, že maximální částka, tedy tzv. hard cap, je nastavena na 25 milionů dolarů. V případě maximální úspěšnosti by tak Signals mohli vybrat stovky milionů korun.

signalsmock

I přesto, že jde o na první pohled vysoké částky, v rámci ICO jde o poměrně standardní sumy, které mají jasně daný maximální i minimální rámec. V případě, že se rozhodnete přispět, můžete tak udělat na základě kroků uvedených zde.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym