Český startup Tripi pomáhá uživatelům s plánováním dovolené za fixní denní poplatek

Nela VítováNela Vítová

tripi
0Zobrazit komentáře

Na službu Timi, která vznikla letos v zimě, nyní navazuje nová platforma s názvem Tripi, která umožňuje uživatelům naplánovat výlet či dovolenou. Hlavním cílem nové služby by mělo být především zajištění programu dovolené, plánování trasy a časového harmonogramu i zajištění ubytování a dopravy na určené místo. Součástí bude také funkce podobná serveru TripAdvisor, a to doporučení restaurací či tipy na zajímavá místa.

Služba Tripi by měla fungovat prakticky stejně jako pomocník Timi, který již několik měsíců pomáhá lidem řešit úkoly, které se jim nechtějí dělat. Vzhledem k tomu, že se ovšem čtvrtina úkolů týkala cestování, rozhodli se tvůrci vytvořit oddělenou platformu, která se bude věnovat výhradně plánování dovolené. Tripi by měl plnit funkci osobního asistenta, který uživatelům pomůže s vytvořením harmonogramu dovolené či výletu od rezervace dopravy až po rady ohledně cestování.

fortnitetop

Přečtěte si takéTvůrci hry PUBG žalují vývojáře fenoménu Fortnite kvůli zkopírování nápaduTvůrci hry PUBG žalují vývojáře fenoménu Fortnite kvůli zkopírování nápadu

Vzhledem k tomu, že služba zahrnuje širokou škálu možností, spolupracuje s několika existujícími platformami zabývajících se cestováním jako například Booking.com, Letuska.cz, Rentalcars.com nebo Priceline.com.

Timi

Služba Timi fungující od ledna 2018

Uživatel má možnost využít službu na libovolný počet dní s fixní cenou 200 korun na den bez ohledu na to, kolik osob se výletu účastní. Tato možnost zahrnuje plán cesty, rezervaci ubytování, tipy na restaurace, zapůjčení automobilu i osobního asistenta, kterého může klient využít kdykoliv během cesty. Existuje i možnost vytvořit si samostatný plán cesty přímo na míru, který vyjde na 150 korun za den.

„Do sáhodlouhého vyhledávání a porovnávání jednotlivých nabídek cen hotelů, popř. letenek se nikomu moc nechce. Proto mezi nejčastější úkoly, které nám lidé zadávají, patří cestování na míru. Asistent Tripi vyhledá a rezervuje letenky, ubytování či auto, vytvoří časový itinerář, případně vytipuje zajímavá místa v určité lokalitě, takže zákazník má kompletní informace snadno a rychle k dispozici,“ popisuje fungování služby zakladatel služby Tripi Jan Skovajsa.

Možná expanze

Jelikož osobní asistent Timi od začátku roku pomohl svým klientů vyřešit již 2 000 úkolů, ze kterých se 500 týkalo cestování, Tripi si klade za cíl do konce roku 2018 pomoci vyřešit 1000 úkolů týkajících se cestování po celém světě.

MyTripi

„Pokud půjde vše podle plánu, chtěli bychom v průběhu roku 2019 expandovat do anglicky mluvících zemí, tedy především do Velké Británie a USA,” dodává Skovajsa.

Foto: Tripi, Timi

Diskuze (0)

Novinka

Anonym