Classroom.fm: aneb sledujte s ostatními nonstop přednášky ze Stanfordu

Michal PtáčekMichal Ptáček

stanford-h
0Zobrazit komentáře

Stanfordská univerzita patří bezpochyby mezi nejvýznamnější vzdělávací instituce nejen ve Spojených Státech Amerických. Její pověst je pak obzvlášť silná v technologické komunitě, jelikož Stanford každoročně „vyplivne“ obrovské množství nadějných geeků, kteří se následně snaží změnit svět prostřednictvím svých nově založených startupů a technologických projektů.

Co dělá Stanfordskou univerzitu obzvlášť zajímavou, je samozřejmě kvalita přednášek, které si často berou na starost ty největší osobnosti z byznysového a internetového světa. Ostatně na Stanfordu se před lety představil například i Steve Jobs se svým dnes už legendárním a motivačním proslovem.

elon

Přečtěte si takéElon Musk spouští za miliardu dolarů nový projekt z oblasti umělé inteligenceElon Musk spouští za miliardu dolarů nový projekt z oblasti umělé inteligence

Nyní všechen tento zajímavý obsah můžete 24 hodin denně, 7 dní v týdnu sledovat na webové stránce Classroom.fm. Její tvůrci totiž dali dohromady seznam nejzajímavějších přednášek z této univerzity a živě ho všem návštěvníkům webu streamují. Díky zabudovanému chatu, pak navíc můžete s ostatními uživateli přednášky rozebírat a společně se tak vzdělávat.

stanford-1

prednasky

Diskuze (0)

Novinka

Anonym