Co tento týden hýbalo Českem a světem? Představujeme podcast a newsletter Weekly v novém

Každou neděli servírujeme přehled toho nejdůležitějšího z uplynulého týdne. Jak do vaší e-mailové schránky, tak do uší. Nově v modernějším kabátku.

Jiří SvobodaJiří Svoboda

clanek_2360x1180-57

Foto: CzechCrunch

Podcast Weekly se představuje v novém. Stejně tak jako newsletterový souhrn zpráv

V každodenním shonu není snadné sledovat proud zpráv a příběhů, které lidé tvoří ať už ve světě, tak třeba hned vedle vás. I proto jsme na CzechCrunchi už před třemi lety spustili newsletter Weekly, v němž vybíráme to nejdůležitější a nejzajímavější z celého týdne. O něco později jsme přidali stejnojmenný podcast a teď oběma dáváme nový vzhled i obsah.

Každý týden vydáme desítky článků, do Weekly ale pečlivě vybíráme ty, které v průběhu uplynulých sedmi dní nabyly na největší důležitosti. A je jen na vás, jestli si o zajímavých zprávách chcete číst, nebo si je poslechnout v podcastu. Obě formy nyní dostaly modernější vzhled, díky němuž se k audioverzi newsletteru dostanete ještě snadněji.

V podcastu si i nadále můžete navíc poslechnout rozhovor, v němž moderátor Jiří Svoboda se svým hostem probere vybrané téma týdne do hloubky. Hosty vybíráme tak, aby to byli ti nejpovolanější, proto podcastem prošli už mnozí odborníci, startupisté či podnikatelé nebo i členové redakce.

Například o Nobelových cenách jsme se nedávno bavili s Petrem Koubským z Deníku N, o budoucnosti logistiky zase s Ondřejem Krátkým z Liftaga. Akciové aktuality pravidelně probíráme s analytikem Tomášem Vrankou z XTB.

V obou verzích Weekly vám také připomínáme zajímavé rozhovory a příběhy, o kterých jsme v CzechCrunchi v uplynulém týdnu napsali, dáváme také tipy na akce, které by vás mohly bavit. Weekly – stejně jako celý CzechCrunch – je děláno tak, aby se stalo hlavním zdrojem informací moderního člověka.

K odběru newsletteru Weekly, stejně jako dalších, které pro vás píšeme, se můžete přihlásit na stránce cc.cz/newslettery, případně v odběrném formuláři níže. Pokud vás ale spíše baví mluvené slovo, pak nás najdete na Apple Podcastech, Google Podcastech nebo Spotify.