Confrere: nástroj, díky kterému si lze nechat platit za služby nabízené přes videohovory

confrere
0Zobrazit komentáře

Pokud patříte mezi ty, kdo někdy řešili například prodej konzultačních služeb přes online videohovory, určitě jste mnohokrát narazili na komplikace související s tím, jak vše provést technicky, ať už jde o samotné spojení přes nástroje jako Skype či Google Hangouts, platbu nebo načasování. A právě těchto problémů si všiml norský startup Confrere, který vytvořil nástroj, díky němuž lze jednoduše vytvořit unikátní odkaz pro videohovory se zákazníky a následně si za nabízené služby nechat zaplatit.

Kromě samotného hovoru, který probíhá přímo v internetovém prohlížeči, podporuje Confrere také nastavení vlastní domény, kompletní úpravu grafického vzhledu rozhraní, pokročilé zabezpečení bez možnosti přístupu třetích stran, sdílení obrazovky a samozřejmě také již zmíněnou platbu. Doktoři, konzultanti, trenéři, terapeuti nebo například učitelé si tak mohou nastavit svoji hodinovou sazbu nebo fixní cenu za celé „sezení“ a poslat klientům odkaz, přes který vše po dokončení zaplatí.

ccmeeting

Confrere tak neslouží pro robustní konferenční hovory, ale pouze pro takzvané 1-on-1 konverzace mezi dvěma lidmi. V souvislosti s tím nenabízí ani textovou komunikaci, pouze video – přes sdílený odkaz, který je unikátní, lze navíc hovory provádět opakovaně. Zákazníci se tak připojí přímo do stejné místnosti, na kterou jsou zvyklí a vyberou, s kým se chtějí spojit. Confrere aktuálně pro platby využívá službu Stripe, která podporuje platbu debetními a kreditními kartami ve 135 měnách, včetně českých korun.

070418_THEREAGIRO_MP

Přečtěte si takéŠvýcarský designér navrhl invalidní vozík, který lze ovládat nakláněním tělaŠvýcarský designér navrhl invalidní vozík, který lze ovládat nakláněním těla

Základní užití nástroje je zdarma až pro 3 uživatele, ale bez možnosti plateb či pokročilých úprav. Placené plány začínají na 9 dolarech (198 Kč) za aktivního člena a liší se dle pokročilých funkcí, v nejdražším plánu za 49 dolarů za měsíc za člena je pak například k dispozici také přístup k API nebo právě vlastní doména.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym