Coworkingový gigant WeWork koupil populární programátorskou školu Flatiron School

Michal PtáčekMichal Ptáček

wework

WeWork v Tel Avivu

0Zobrazit komentáře

Americký coworkingový kolos WeWork, který se se svojí 20 miliardovou valuací v dolarech řadí mezi nejznámější poskytovatele kancelářských prostor pro technologické firmy, freelancery a podnikatele na světě, právě dokončil další akvizici.

seznamcz

Přečtěte si takéSeznam.cz v loňském roce navýšil svůj zisk o téměř 10 % na 1,1 miliardy korunSeznam.cz v loňském roce navýšil svůj zisk o téměř 10 % na 1,1 miliardy korun

Za desítky milionů dolarů totiž kupuje populární, před 5 lety založenou programátorskou školu Flatiron School, pořádající programátorské bootcampy pro začátečníky a pokročilé a to jak online, tak v reálném světě formou klasického denního studia.

wework

WeWork v San Diegu

Ačkoliv se to na první pohled nemusí zdát, akvizice dává pro WeWork, který má kampusy už takřka po celém světě od Ameriky, přes Evropu, Austrálii až po Asii, velký smysl.

Dá se totiž očekávat že Flatiron School, která za 15 týdenní školné ve výši 15 tisíc dolarů naučí v podstatě kohokoliv orientovat se ve vývoji za pomocí technologií jako Ruby, JavaScript, React nebo Swift, bude časem integrována mezi ostatní služby a nástroje, které WeWork nabízí, jmenovitě například WeWork Services Store, kde má například každý člen možnost si zakoupit se slevou různé vývojové nástroje a podobně.

Nesmíme zapomenout ani na fakt, že WeWork stále častěji využívají technologičtí giganti typu Microsoft k otevírání lokálních poboček ve strategických lokalitách po celém světě. Právě Flatiron School jim pak dá snadnou možnost vzdělávat jejich zaměstnance po stránce technologií a vývoje.

Pokud by vás zajímalo, jaké to je mít kanceláře v jednom z WeWork kampusů, přečtětě si naši osobní zkušenost s WeWorkem v kalifornském San Diegu.

boot

Flatiron School

Diskuze (0)

Novinka

Anonym