Danny P. – česká značka peněženek s pouzdrem pro iPhone

Michal PtáčekMichal Ptáček

0Zobrazit komentáře

Na TechCrunch Disrupt, který od pondělí probíhá v Londýně, vyrazil i jeden netradiční český startup. Pro změnu se totiž nezabývá vývojem aplikací nebo technologických novinek, i když k nim tedy nemá úplně daleko. Danny P. je značka kožených doplňků pro Apple, které prorazily do všech koutů světa a za kterou stojí Daniel Piterák (jeden z členů českého vývojářského studia STRV, které mu jeho nový projekt zainvestovalo).

slack_for_ios_upload

Přečtěte si takéJaký je TechCrunch Disrupt v San Franciscu? Díl prvníJaký je TechCrunch Disrupt v San Franciscu? Díl první

Společně s architektem Lukášem Vondráčkem, Daniel také vyvinul peněženky s pouzdrem pro iPhone 5 a iPhone 6.

Jak probíhá spolupráce s Lukášem a jak dlouho už značka existuje?

S Lukášem spolupracuju skoro od začátku. Vzhledem k jeho zaměření a talentu řešíme hlavně design a vývoj produktů. A je to rok, co jsme v New Yorku prodali první kus.

Kolik kusů vašich peněženek už jste prodali celkem?

Celkem asi 1 900 kusů. 1 200 v případě wallet case a 700 v případě stále oblíbenější slim wallet.

Kde všude tvoje peněženky lidi nosí?

Kromě Antarktidy všude. Mezi nejexotičtější lokality bych zařadil Maledivy, Japonsko, Chile nebo Spojené Arabské Emiráty. Největší procento prodejů je však ve Státech.

Proč ses vydal na TechCrunch Disrupt? Chystáš se tu něco představit?

UK je náš třetí největší trh a zároveň zde poprvé ukážeme peněženku s pouzdrem na iPhone 6 a tašku na notebook. Převážná většina účastníků používá iPhone nebo Mac a zároveň se naše produkty vymykají ostatním startupům, takže máme větší šanci zaujmout a trochu to tu osvěžit. Na scéně startupů a aplikací se navíc pohybuju denně už několik let a tak jsem tu jako doma.

Leather_Wallet_iPhone_Case_H_Cognac-headphones

Danny.P pro iPhone