Exkluzivní výhody, eventy i extra obsah. CzechCrunch spouští komunitní předplatné CC+

Součástí naší nové sekce CC+ je i přístup do inspirující komunity. Právě na ní totiž CzechCrunch vyrostl.

clanekccplusCC+

Foto: CzechCrunch

Připravili jsme pro vás komunitní předplatné CC+

CzechCrunch v posledních letech prošel zásadní proměnou. Původně úzce specializovaný web, který se výhradně zaměřoval na témata ze startupového a technologického světa, se postupem času přetvořil v informační rozcestník pokrývající všechny potřeby moderního čtenáře. Startupy a technologie tak rozšířila i témata ze světa byznysu, vzdělávání, realit, cestování, dopravy, společnosti nebo investic. CzechCrunch už není jen magazín, ale komplexní portál s jednou hlavní vizí: stát se hlavním zdrojem informací člověka na českém internetu.

Tuto ambiciózní misi jsme v březnu letošního roku odstartovali spuštěním nového webu, jeho tematickým rozdělením do samostatně fungujících sekcí a také větším důrazem na vlastní produkty. Tím nejnovějším je novinka v podobě komunitní sekce CC+, se kterou chceme oslovit všechny z vás, kteří se chtějí neustále vzdělávat a posouvat v byznysu i osobním životě.

Součástí CC+ jsou různé výhody, jako je přednostní přístup k našim eventům s výraznou slevou, exkluzivní obsah navíc či členství v inspirující komunitě. Právě na ní totiž CzechCrunch vyrostl a právě ta je i pro nás nekonečným zdrojem nápadů a kontaktů.

V CzechCrunchi jsme už od založení zvyklí dělat věci jinak. Nevěříme v princip klasického paywallu a zamykání veškerého obsahu před čtenáři. Cílem komunitní sekce CC+ je především lidi propojovat, být jim blíže a nabídnout benefity, které nejsou běžně dostupné – zákulisní informace, informace o byznysovém vývoji firem nebo investiční analýzy pro lepší rozhodování.

obsah-ccp

Foto: CzechCrunch

Připravili jsme pro vás komunitní předplatné CC+

Jak jde vidět z těchto řádků i samotného webu, CC+ je zaměřeno primárně na tři hlavní pilíře – byznys, vzdělávání a startupy. A spolu s tím i na lidi, kteří tvoří a budují. Připravujeme také formát vzdělávacích videí ve stylu MasterClass, kde se potkáte s předními osobnostmi nejen tuzemského byznysu. Nebo množství slev a výhod v rámci produktů, které denně používáte osobně i pracovně.

Výhody budou postupně rozšiřovány tak, aby měly pro vás jako předplatitele skutečnou hodnotu. I proto budeme kdykoliv rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu nebo podnět na nové funkce, které byste v rámci CC+ uvítali.

Spuštění sekce CC+ je naplánováno na srpen letošního roku, v rámci early birds přístupu si však nyní můžete členství předplatit s 50% slevou.

Díky za pozornost,

Tým CzechCrunche