Hranolky se potkají s tchajwanskou omáčkou. Na Letnou dorazí bistro Mămăm a předvede asijské rodeo

Co se stane, když se potkají sendviče a hranolky v americkém stylu s asijskými surovinami? Pokud chcete znát odpověď, měli byste 18. 3. vyrazit na Letnou.

mamam-nahled

Foto: Mămăm / Sandwich Rodeo

Mămăm bistro vyrazí do kuchyně podniku Sandwich Rodeo

0Zobrazit komentáře

Jaro už je za dveřmi, o čemž svědčí i stále teplejší počasí a větší přísun slunečních paprsků. Zimní splíny tak hoďme za hlavu a vydejme se objevovat nové chutě – příležitost bude třeba v pondělí. Na Letnou totiž dorazí dvojka z oblíbeného bistra Mămăm a je zřejmé, že to bude pořádná jízda. O této akci i dalších novinkách si můžete přečíst v novém newsletteru Deli, k jehož odběru se můžete přihlásit v boxu níže.

Načítám formulář...

Mămăm / Sandwich Rodeo

Vršovice přichází na Letnou. Kuchyni v oblíbeném podniku Sandwich Rodeo, který patří do gastronomického portfolia Tomáše Oujezdského společně se sousedním Mr. Hot Dog a holešovickým podnikem Big Smokers, si totiž v pondělí 18. března vezmou do parády Meggie a Nugy z bistra Mămăm a předvedou, jak vypadá spojení amerických sendvičů s Asií.

„Tomáš nám napsal, že by mohla být sranda spojit hlavy dohromady. Vycházeli jsme z menu našich podniků, nápadů bylo hodně, ale snažili jsme se o kombinace, které dávají smysl a budou perfektním spojením obou,“ přibližuje Meggie z vršovického bistra, které se během krátké doby dostalo do hledáčku milovníků neotřelých kulinářských konceptů.

mamam

Foto: Mămăm / Sandwich Rodeo

Těšit se můžete na speciální sendvič se smaženým kuřetem

Výsledkem spojení hlav je Five Spice Chicken Sandwich, který mísí specialitu z Rodea se smaženým kuřetem. Meggie a Nugy jej obohatí ještě o prvky z míchaných nudlí z Mămăm, jako je jejich tajná omáčka, kuře pěti koření a vietnamský salát z mrkve a kedlubny. Další peckou budou Taiwanese Beef Fries, tedy hranolky s hovězím, sýrem a skvěle chuťově vyladěnou tchajwanskou omáčkou.

Na zapití bude speciální drink z citrusu juzu a jablek, a to v alkoholické i nealkoholické verzi. Akce propukne ve čtyři hodiny odpoledne a poběží, dokud nebude vyprodáno. Což může být vzhledem k popularitě obou podniků velmi brzy, takže pokud si chcete dát americko-asijský nášup, zabalte to v práci o trochu dříve a vydejte se do Kamenické.

Na české gastronomické scéně se ale objevily i další novinky. O všech si můžete přečíst v posledním vydání newsletteru Deli.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym