i.dime: stylové zařízení, které rozšíří kapacitu vašeho iPhonu až na 256 GB

Filip HouskaFilip Houska

idime-1
0Zobrazit komentáře

iPhone je v dnešní době tak oblíbené zařízení, že ho drtivá většina uživatelů využívá k nejrůznějším činnostem. Ať už se jedná o fotky, hudbu, dokumenty, filmy, hry či jiné aplikace. S touto zátěží však přichází i problém v podobě maximálního využití nabízené kapacity. Na trh však nyní míří elegantní magnetické řešení s názvem i.dime, které se o tyto nepříjemnosti postará, jelikož dokáže navýšit kapacitu iPhonu až na 256 GB.

Navýšení kapacity však není jediná vlastnost této chytré a lákavá věcičky, která je v současné době ve fázi crowdfundigové kampaně na Kickstarteru. Přichází také s oficiální aplikací umožňující následné sdílení nejen s desktopovými zařízení na základě USB držáku, ale také s mobilními platformami pomocí Lightning a microUSB. To vše je doplněno přenosovou rychlostí až 90 MB/s.

main

Přečtěte si také25letý zakladatel Snapchatu si koupil tento luxusní dům za 12 milionů dolarů25letý zakladatel Snapchatu si koupil tento luxusní dům za 12 milionů dolarů

Výrobce nabízí několik různých balíčků, které je možné získat po přihození určitého množství peněz. Každý balíček je něčím specifický. Jednak se obecně liší velikostí kapacity (32 GB, 64 GB, 128 GB a 256 GB), ale také zahrnují například odolný obal v různých barvách, do kterého se i.dime včetně své spodní části zasune, externí baterku pro nabíjení až dvou zařízení či stylový držák na klíče.

Zájemci, kteří mají iPhone 5 či novější, mohou základní variantu (32 GB, potřebné držáky) získat za minimálně 48dolarový (cca 1 150 korun) příhoz. Pro ty nejnáročnější je tu varianta za 308 dolarů (cca 7 400 korun), která obsahuje nejvyšší navýšení kapacity, obal a externí nabíječku.

062016

062016_1

Rubriku Tech podporujítrask-retina

Diskuze (0)

Novinka

Anonym