Jeden z předních designerů Applu ho po více než 20 letech opouští a stěhuje se do GoPro

ive
0Zobrazit komentáře

Jen málokdy se stává, že z obrovských firem jako Facebook, Google nebo právě Apple odchází klíčoví zaměstnanci, kteří na své pozici vydrželi několik desítek let. O to více je pak takový „přestup“ vzácnější a může něco znamenat. Design divizi, kterou vede v Applu Jonathan Ive, nyní opouští dlouhoholetý industriální designer, Daniel Coster, který je zároveň zapsán na více než 500 patentech a má své zásluhy u designu nespočtu fyzických produktů Applu.

Ke konci dubna by měl Coster nastoupit na pozici VP of Design k v posledních letech kolísajícímu prodejci kamer GoPro, kde povede celou kreativní divizi a bude součástí finálního testování produktů – to vše přímo ve spolupráci s CEO GoPro, Nickem Woodmanem, se kterým se zná již od roku 2001, informuje přímo tisková zpráva.

mar

Přečtěte si takéNa neúspěšnou šéfku Yahoo Marissu Mayer, čeká zlatý padák ve výši 894 milionůNa neúspěšnou šéfku Yahoo Marissu Mayer, čeká zlatý padák ve výši 894 milionů

Akcie GoPro od začátku tohoto roku až do dubna padaly a celkově klesly o 23 %, po oznámení nových změn a restruktualizaci firmy ale zase, jen během tohoto a částečně minulého měsíce, vyhouply o 20 % vzhůru.

Danny-Coster-ski-googles
Daniel Coster

foto: Instagram

Diskuze (0)

Novinka

Anonym