Kryptočeši o tom, jak investují do bitcoinu i NFT. Přijďte si poslechnout Máru, Stránského a Kisku

Nevíte, co si o bitcoinu a dalších kryptoprojektech myslet? A máte do nich investovat? I o tom bude řeč na naší akci CzechCrunch Offlajn.

Ondřej HolzmanOndřej Holzman

crypto-offlajnEvent

Foto: CzechCrunch

O kryptu a NFT promluví Martin Stránský, Petr Mára a Andrej Kiska

0Zobrazit komentáře

Vydělat miliony na obrázku s podivně vypadající kreslenou opicí jen díky tomu, že ho ve správný čas koupíte a ve správný čas prodáte, může znít bláznivě, ale i takové možnosti skrývá dnešní kryptosvět. Měli byste do tohoto vlaku naskočit i vy, nebo jde o nafouknutou bublinu, kde akorát spláčete nad výdělkem? Přijďte na naší čtvrteční akci, kde nejen o milionových obchodech s digitálním uměním promluví Petr Mára, Martin Stránský a Andrej Kiska. Řeč bude také o bitcoinu, krachujících projektech i digitální budoucnosti.

Akce příznačně zvaná Krypto & NFT aneb Jak vydělat i prodělat miliony se koná ve čtvrtek 26. 5. od 18.30 v karlínské Spojce, a pokud pořád ještě nevíte, co si máte o bitcoinu, blockchainu a dalších kryptoprojektech myslet, pak si přijďte poslechnout debatu s trojicí lidí, kteří se v tomto světě pohybují, aktivně v něm investují a nechají nahlédnout pod pokličku svého přemýšlení, strategií a vizí, jak nové technologie promění náš svět.

Martin Stránský o sobě říká, že je kryptodinosaurus. V Česku totiž patří mezi bitcoinové průkopníky a jeho skupina WBTCB se zaměřuje právě na produkty spojené s nejznámější kryptoměnou současnosti. Dává ale vůbec ještě smysl nakoupit bitcoin, který se teď propadl na nejnižší hodnoty za poslední rok? I o tom budeme diskutovat s jedním z Kryptočechů, mezi než jsme vybrali ty nejzajímavější tváře tuzemského kryptosvěta.

Vedle Martina Stránského se mezi Kryptočechy objevil také Petr Mára. Ten se jako influencer dlouhodobě věnuje novým technologickým trendům a je jedním z těch, kterému se podařilo dobře nakoupit a výhodně prodat nejeden digitální obrázek za závratné sumy. Zároveň však upozorňuje, že jde pořád do značné míry o gambling, se kterým musíte při investicích do NFT NFT bayc-1NFT je jedna z oblastí světa kryptoměn. Jde o nezaměnitelné tokeny (non-fungible… Více informací počítat. Jak si vybrat, do jakého digitálního umění investovat? A jaká je šance, že na něm pohádkově zbohatnete? Také o tom bude řeč.

Kryptosvět totiž láká stále více lidí. Naskočil do něj také investor Andrej Kiska, který dosud úspěšně působil mezi startupy a v rámci fondu Credo Ventures si připsal nejeden úspěšný investiční zásah. Jak se mu daří jeho zkušenosti přenášet do kryptosvěta? Kde začít, když chcete investovat, a jak se jemu první kroky mezi bitcoiny, tokeny a jinými coiny vlastně vydařily? Může to být dobrá investice na důchod?

Přijďte si Petra Máru, Andreje Kisku a Martina Stránského poslechnout ve čtvrtek 26. 5. od 18.30 do karlínské Spojky. Veškeré podrobnosti o této akci v rámci série CzechCrunch Offlajn najdete na webu GoOut, kde můžete kupovat i vstupenky, které stojí 550 korun. Součástí vstupenky je také občerstvení, možnost potkat se s našimi hosty a zeptat se jich na to, co vás zajímá. Těšíme se na vás!

Diskuze (0)

Novinka

Anonym