Miliardový Slack konečně spouští funkci volání

Michal PtáčekMichal Ptáček

slack-4
0Zobrazit komentáře

Chatovací platformu Slack, která se za poměrně krátkou dobu existence vypracovala mezi jednoznačně nejpopulárnější pracovní nástroje, které používají jak malé startupy tak velké technologické společnosti, vám asi nemusíme představovat.

Tato aplikace se zkrátka díky skvělému designu, jednoduchosti, chytrému marketingu a faktu, že je neustále obohacována o nové funkce, stala podstatnou pomůckou, která značně zjednodušuje komunikaci v týmu. Nyní si její tvůrci přichystali další velkou novinku v podobě možnosti volání, čímž se tak Slack vydává do konkurenčních vod, které dosud ovládal například Google Hangout nebo Skype.

assisted_search_showing_2 2

Přečtěte si takéSlack oslavil první rok existence a vyrostl na 500 000 uživatelů denně – čtěte jeho celý příběhSlack oslavil první rok existence a vyrostl na 500 000 uživatelů denně – čtěte jeho celý příběh

K dispozici jsou pak hned od začátku jak privátní (zdarma), tak skupinové hovory (ty pouze v případě, že máte aktivovaný alespoň balíček Standard za 6.67 dolarů měsíčně).

A není to pravděpodobně poslední významná novinka, na kterou se v následujících týdnech můžeme těšit. Bloomberg totiž informuje, že Slack pravděpodobně brzy ohlásí další investici ve výši 150 až 300 milionů dolarů, která by celou firmu ohodnotila až na astronomické 4 miliardy dolarů, v přepočtu tedy cca 90 miliard korun.

V současnosti se jinak hodnota Slacku pohybuje okolo 2,8 miliardy dolarů, v přepočtu cca 69 miliard korun.

slack-1 slack-2 slack-3 slack-4

slack-main

Diskuze (0)

Novinka

Anonym