Milý hromotluk. Hollywoodská hvězda Dwayne Johnson se rozhodl opravdu velkoryse obdarovat fanouška

Tomáš ChlebekTomáš Chlebek

ccwatchx36

Foto: Frank Masi/Netflix

Dwayne Johnson při natáčení filmu Red Notice

0Zobrazit komentáře

Je tady páteční podvečer a s ním další vydání newsletteru CC Watch, kde shrnujeme nejzásadnější dění ve filmovém a televizním světě, upozorňujeme na zajímavé trailery a doporučujeme, co si pustit. Tentokrát začínáme trochou hollywoodského dobrodiní, Dwayne Johnson se totiž rozhodl opravdu velkoryse obdarovat jednoho ze svých fanoušků.

Hned záhy se ale vydáváme do hor šílenství, které chce Guillermo del Toro převést na obrazovky. Přes nové upoutávky na Matrix Resurrections nebo norské Tři oříšky pro Popelku se nakonec dostáváme k tipům, co si pustit. Mezi nimi je zneklidňující western, komedie s hrdinou mezi Tedem Lassem a Michaelem z Kanclu nebo historické lesbické drama o jeptiškách.

Aby vám naše shrnutí a doporučení propříště neuniklo, můžete se k odběru newsletteru CC Watch přihlásit zde.

***

Co hýbe světem filmu a televize

Dwayne Johson velkoryse obdaroval fanouška: Když se řekne nejmilejší herec v Hollywoodu, většině lidí se vybaví asi Keanu Reeves. Zdaleka nejen on má ale na kontě skvělé interakce s fanoušky, obdarovávání svých spolupracovníků nebo zkrátka obyčejné, neprivilegované chování. Svou velkorysost teď projevil Dwayne Johnson, který se už několikrát objevil na vrcholu žebříčku nejlépe placených hvězd v Hollywoodu.

Nedávno překvapil diváky, kteří dorazili na veřejnou projekci jeho nového snímku Red Notice (mimochodem nyní nejsledovanější film v historii Netflixu). Na vlastní náklady všechny obdaroval botami, tequilou, energetickými nápoji a zmrzlinou. Příjemné, ale nic příliš zvláštního. Skutečná bomba dorazila až později, když se postavil před plátno a z publika vyvolal nějakého Oscara Rodrigueze.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený therock (@therock)

„Tvůj životní příběh mě opravdu dojal,“ řekl mu The Rock, který celou akci ukázal na videu na svém Instagramu. Rodriguez je bývalý voják americké armády, vedoucí v kostele, osobní trenér, stará se o svou 75letou matku a pomáhá ženám, které prožily domácí násilí. Za svou dobrotu si podle herce zaslouží nějakou zvláštní odměnu.

Původně chtěl Johnson někoho obdarovat autem Porsche Taycan, co se objevuje v Red Notice, automobilka se k tomu ale neměla. Rozhodl se proto pro radikálnější myšlenku, a to dát někomu svůj osobní, na míru upravený náklaďák – ten, ve kterém na akci sám přijel a který řídil několik let. „Můj náklaďák je teď tvůj,“ řekl herec Rodriguezovi.

Guillermo del Toro chce pro Netflix adaptovat V horách šílenství: Stejnojmenná novela o expedici, která na Antarktidě najde zbytky hrůzné mimozemské civilizace, patří ke známějším dílům mistra hororu H. P. Lovecrafta. Oblíbený hollywoodský režisér Guillermo del Toro podle ní chtěl natočit velký a drahý film už před patnácti lety, ale pro studio byly jeho návrhy příliš riskantní. Teď v podcastu The Kingcast řekl, že V horách šílenství bylo prvním projektem, co Netflixu navrhl po podepsání několikaleté smlouvy o spolupráci. Neuvedl, jak to dopadlo, rád by ale přepsal scénář na něco mnohem esoteričtějšího a je stále nadšený ze znepokojivého závěru. Nezbývá než doufat, že se Netflix opět ukáže jako odvážnější než zbytek Hollywoodu.

Na co jsme zvědaví

Zdá se, že druhý trailer pro Matrix Resurrections měl ve skutečnosti vyjít spíše jako první, jednak je totiž jen minutu dlouhý, jednak obsahuje jen kratičké nové záběry. Nakonec ale není překvapivé, že nové pokračování kultovního sci-fi si razí vlastní cestu i v marketingu. David Mitchell, autor Atlasu mraků a spoluautor scénáře k Resurrections, řekl, že novinka nabídne něco o dost jiného, než jsou lidé u dnešních blockbusterů zvyklí. Nová upoutávka každopádně ukazuje, jak nový Matrix navazuje na původní trilogii a jak ji aktualizuje. Víme tedy, že mezi nimi bude úzké spojení, ale jaké? Očekávání zatím jen stoupají.

Nejnavštěvovanější filmy a seriály týdne na ČSFD

Nejnavštěvovanější seriály:

  1. Hawkeye
  2. Arcane: League of Legends
  3. Případ Roubal
  4. Hra na oliheň
  5. Lajna

Nejnavštěvovanější filmy:

  1. Klan Gucci
  2. Poslední souboj
  3. Venom 2: Carnage přichází
  4. Duna
  5. Krotitelé duchů: Odkaz

(Obsah ve spolupráci s ČSFD.)

***

Další zprávy, tipy na novinky a trailery, na něž jsme zvědaví, nebo výběr zajímavých filmů i seriálů, které stojí za vidění, najdete v kompletním vydání newsletteru CC Watch.

Pokračování nového newsletteru CC Watch si můžete přečíst zde.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym