Mobilní appka Immediately s českým CEO, získává investici ve výši 2 milionů dolarů

Michal PtáčekMichal Ptáček

03-2-mockup_zoom
0Zobrazit komentáře

Tento týden jsme vás na našem Facebooku informovali o tom, že částečně český startup působící v San Franciscu, získal investici ve výši 2 miliony dolarů, tedy zhruba 49 milionů korun. Informační embargo už skončilo a tak konečně můžeme prozradit, že se jedná o mobilní aplikaci/platformu Immediately, která usnaďnuje řízení prodeje a vztahů se zákazníky.

Jedním ze zakladatelů a CEO projektu, je právě Čech Branko Cerny, podle kterého není budoucnost tohoto odvětví v tradičních robustních CRM nástrojích typu Salesforce, ale inteligentních, mobilních platformách, které umožní lidem působících v sales být flexibilní a se zákazníky komunikovat v kteroukoliv denní dobu (jinými slovy, tradiční představa práce od 9 do 5, je v tomhle oboru už tak trochu pasé). Až 70% dealů totiž podle zakladatelů projektu ztroskotá díky nedostatečně flexibilitě a pomalé reakci.

phhh

Přečtěte si takéNejlepší české startupy a aplikace, které se dostaly na ProductHuntNejlepší české startupy a aplikace, které se dostaly na ProductHunt

Mezi první zákazníky Immediately jinak patří firmy jako ZenPayroll, NatureBox, UserVoice nebo Tapsense. Co se investorů týče, Immediately na palubě vítá například: Streamlined Ventures, Galvanize VC a Maiden Lane, CEO nástroje HootSuite Ryan Holmes, nebo CEO AngelList: Naval Ravikant.

Brzy vám také na CzechCrunchi se zakladateli projektu přineseme rozhovor.

branko

Spoluzakladatel a CEO Immediately, Branko Cerny…

04-1-perspective