Na CzechCrunchi nově najdete výběr nejlepších pracovních pozic v Česku

Michal PtáčekMichal Ptáček

ccjobs2

Nové CzechCrunch Jobs jsou tentokrát plně součástí CzechCrunche

0Zobrazit komentáře

CzechCrunch letos oslavil své páté narozeniny a zpětným ohlédnutím to byla opravdu jízda. Z původně nadšeneckého blogu píšícím o novinkách ze světa startupů se nám postupně podařilo rozšířit záběr a společně vybudovat, věřím, seriózní internetové médium, na kterém si najdou to své lidé ze světa byznysu, startupů, technologií, lifestylu i cestování.

Naši čtenáři jsou unikátní a my to samozřejmě dobře víme. Jsou aktivní, zajímají se o dění kolem sebe, budují vlastní projekty nebo pracují v zajímavých firmách, jsou to často lidé, kteří svým způsobem určují budoucí směřování naší země. A CzechCrunch je jedním z míst, které má možnost je mezi sebou aktivně propojovat. Měsíčně ho navštíví necelých 600 tisíc lidí a jejich počet i nadále roste.

Proto jsme na CzechCrunch.cz/jobs nově vytvořili agregátor pracovních pozic, kde najdete ty nejatraktivnější pracovní nabídky v Česku. Naší ambicí není jako v případě našeho dva roky starého a neúspěšného pokusu vytvořit další pracovní portál a soupeřit v tomto ohledu s násobně lepšími službami.

Chceme tentokrát dělat to, co umíme – využít sílu komunity lidí a firem, kteří CzechCrunch navštěvují, a zvýšit dosah a viditelnost již existujících pracovních nabídek, publikovaných jinde po internetu. To vše za cenu 200 Kč bez DPH za jednu pracovní pozici propagovanou nejen na samotných CzechCrunch Jobs, ale také tématický napříč celým CzechCrunchem.

V praxi tak pracovní inzeráty na CzechCrunch Jobs vůbec neobsahují detailní popis pracovní pozice a při prokliku je člověk jednoduše přesměrován na cílovou adresu pracovní nabídky. Může to být oficiální pracovní web dané firmy, blog nebo například inzerát na některém z pracovních portálů.

Ostatně i proto jsme hned od začátku odstartovali partnerskou spolupráci s tuzemskými projekty StartupJobs a TechLoop, které na CzechCrunch Jobs nově své pracovní pozice zveřejňují a dodávají jim tak ještě větší visibilitu. Věřím, že se brzy připojí i další, a společně tak pomůžeme propojit ještě více firem a talentovaných lidí napříč celou Českou republikou.

Michal Ptáček
zakladatel
michal@czechcrunch.cz