Na iOS a Android míří další herní megahit od Nintenda

Filip HouskaFilip Houska

animal
0Zobrazit komentáře

Japonský herní gigant vstupuje na mobilní platformy s dalším dílem. Vedle skákacího fenoménu Super Mario Run a populární RPG hry Fire Emblem Heroes míří na zařízení s iOS a Android další kultovní záležitost Animal Crossing: Pocket Camp.

Pro srdcaře, kteří vyrůstali s konzolemi DS a 3DS, není třeba Animal Crossing představovat. Této simulační hry, ve které lze budovat svůj vlastní svět se širokou škálou různých možností a aktivit, se prodalo na 11 milionů kusů a právem si vydobila neotřesitelné místo na trhu her této specifické kategorie.

donateyourtab

Přečtěte si takéDíky tomuto projektu můžete za pomocí těžby kryptoměny přímo v prohlížeči přispět na charituDíky tomuto projektu můžete za pomocí těžby kryptoměny přímo v prohlížeči přispět na charitu

Ti, kteří se s Animal Crossing nikdy nesetkali, si ji budou moci stáhnout již příští měsíc na svá mobilní zařízení s operačními systémy iOS a Android. A lze očekávat velký zájem uživatelů – hra, která bude zdarma s in-app nákupy, je totiž svým konceptem ideální pro telefony, popřípadě tablety.

Skrývá v sobě živou komunikaci s hráči, takřka nevyčepatelné herní možnosti v podobě stavění domů (respektive stanů a kempů), vytváření nových věcí, imaginární navazování přátelských vztahů a mnoho dalšího. Jedná se tak o „nekonečnou“ kreativní hru s potenciálem předčít Super Mario Run nebo Fire Emblem Heroes.

Foto: Reprofoto (YouTube)

Diskuze (0)

Novinka

Anonym