NetBrokers Holding stojící za ePojisteni.cz vstupuje do dalšího projektu na Slovensku

Screen Shot 2015-09-11 at 10.52.15
0Zobrazit komentáře

Skupina NetBrokers Holding, kterou vedou podnikatelé Dušan Šenkypl a Jan Barta, je ceněna na vyšší stovky milionů korun a dále posiluje svojí pozici nákupem další společnosti Superpoistenie s.r.o., pod kterou spadá největší online porovnávač a prodejce pojištění na Slovensku.

Nová entita se tak zařadí k již vlastněným projektům jako je u nás největší server na prodej pojištění ePojisteni.cz, slevový portál SlevyDnes.cz, Slevin.cz nebo porovnávač tarifů Tarifomat.cz a Tarifomat.sk. Slovenský projekt vznikl v roce 2007 a za tu dobu podle oficiální zprávy zprostředkoval bezmála 150 tisíc pojistných smluv z 2 milionů porovnávaných vyhledávání.

pojisteni

Přečtěte si takéDušan Šenkypl, Jan Barta a spol. koupili další internetový projektDušan Šenkypl, Jan Barta a spol. koupili další internetový projekt

Celá akvizice je součástí dlouhodobě plánované zahraniční expanze, kterou NetBrokers Holding se svými projekty chystal. Částka, která byla za nově vlastněnou firmu vyplacena ale zůstává neznámou. V holdingu stále drží většinové podíly Dušan Šenkypl, fungující jako CEO, a Jan Barta. Minoritními akcionáři jsou poté společnost Spread Capital SE a David Holý.

Screen Shot 2015-09-11 at 10.50.17

Šenkypl k transakci dodává:

„Slovenský trh vnímáme jako logické místo pro expanzi NetBroker Holding a oblast online prodeje pojištění je ta, kde máme nejhlubší know how. Věříme, že během velmi krátké doby budeme schopni obohatit nabídku produktů a zejména úrovně služeb a ukážeme statisícům slovenských uživatelů, že Superpoistenie.sk je nejlepší místo pro výběr a nákup kvalitního pojištění poskytujícím zároveň nadstandardní servis.“