Neznámý zájemce zaplatil za oběd se šéfem Applu Timem Cookem 12 milionů

tim
0Zobrazit komentáře

Už počtvrté americká společnost Apple uspořádala charitativní akci, při které každoročně nejvyšší přihazující finančně podpoří nadaci Robert F. Kennedy Center for Justice and Human Rights a na oplátku získá možnost zúčastnit se obědu se šéfem Applu, kterým samozřejmě není nikdo jiný, než Tim Cook.

V letošním roce se mezi přihazujícími ke konci aukce strhla poměrně velká mela, když nejvyšší příhoz nakonec činil poměrně šílených 515 tisíc dolarů, v přepočtu zhruba 12 milionů korun. Štastný a alespoň prozatím anonymní vítěz kromě šance poobědvat s Timem Cookem přímo v hlavním sídle Applu v kalifornském Cupertinu, tímto krokem mimo jiné získal také dva VIP vstupy na tradiční Apple Keynote.

incharge-h

Přečtěte si takéNejmenší nabíjecí kabel pro iPhone, který vybral přes 11 milionů Kč, se začíná prodávat v ČRNejmenší nabíjecí kabel pro iPhone, který vybral přes 11 milionů Kč, se začíná prodávat v ČR

Ačkoliv 515 tisíc dolarů je bezesporu fascinující částka, dosavadní rekord z roku 2013 se i tak překonat nepodařilo. Tehdy totiž neznámý zájemce přihodil 610 tisíc dolarů, v přepočtu přibližně 14,4 milionů korun.

foto: deerkoski/Flickr