Nová aplikace Stomp vám vytvoří úderné cinematické intro vašeho produktu ve stylu Apple a Googlu

redakceredakce

cc1
0Zobrazit komentáře

Vytvořit poutavé intro na vlastní produkt nebo projekt, který se chystáte představit veřejnosti, je v dnešní době jednodušší, než kdy jindy. Na internetu jsou totiž k dispozici doslova stovky nástrojů, které vám na par kliků vygenerují produktové upoutávky, které se po řemeslné stránce mohou směle rovnat s upoutávkami, na které týmy Applu nebo Google nasazují desítky svých kreativců.

Určitě si dobře pamatujete například na zhruba rok staré, 107 vteřin dlouhé shrnutí tehdy nově představeného iPhonu 7 a 7 Plus, ve kterém Apple údernou formou shrnul základní vlastnosti těchto zařízení, či podobné intro od Googlu, který takto představil tehdejší novinku společnosti v podobě telefonu Google Pixel.

foto

Přečtěte si takéZakladatel startupu ShipMonk, Jan Bednář: zařazení do žebříčku Forbes 30 pod 30 vděčím svému týmuZakladatel startupu ShipMonk, Jan Bednář: zařazení do žebříčku Forbes 30 pod 30 vděčím svému týmu

Díky jednoduchému nástroji Stomp si teď v podstatě na pár kliků můžete podobné intro vytvořit sami a použít ho následně jako hlavní uvítací stránku vašeho nově představeného produktu.

intro

Demoverze je k vyzkoušení zdarma, samotná šablona, která nabízí následně několik možností customizace, vyjde na směšných 16 dolarů.

Nástroj můžete vyzkoušet zde.

https://youtu.be/Rykmwn0SMWU

Diskuze (0)

Novinka

Anonym