Pilulka Martina a Petra Kasy získává investici v řádu desítek milionů Kč

Michal PtáčekMichal Ptáček

pilulka
0Zobrazit komentáře

Internetový obchod Pilulka.cz, zaměřující se na prodej lékárenského sortimentu, už jsme si na CzechCrunchi formou rozhovoru podrobně představovali. Tenhle projekt Martina a Petra Kasy, přesněji řeceno skupina Pilulka, pod který zmíněný internetový obchod spadá, se dnes každopádně hlásí s další, velmi zajímavou informací.

Skupina Pilulka, která spojuje hned několik firem z farmaceutického odvětví (Pilulka.cz, Pilulka.sk, Pharm Delivery nebo například vlastní síť kamenných lékáren) totiž za 16,7% minoritního podílu právě získala investici ve výši desítek milionů Kč od společnosti All-Star Holding, která ji strukturovala pro klienty Wood & Company Financial Services.

Snímek obrazovky 2015-01-29 v 8.08.05

Přečtěte si takéMartin Kasa, Pilulka.cz: Nejen letos, ale i v příštím roce nás zajímá pouze trojciferný růstMartin Kasa, Pilulka.cz: Nejen letos, ale i v příštím roce nás zajímá pouze trojciferný růst

Vybírali jsme silného partnera, který nám nabídne jak finanční prostředky, tak i posílení manažerského týmu v oboru farmacie. Věříme, že je to další dílčí krok na cestě k vybudování předního hráče v tomto segmentu. V budoucnu počítáme s dalším kolem investic,“ říká k transakci Petr Kasa.

Pilulka jinak na trhu působí přes dva roky, s tím, že tržby se prý letos budou pohybovat ve stovkách milionů Kč.