Populární slovenský projekt Learn2Code, který vás naučí nejen programovat, míří do Prahy

Michal PtáčekMichal Ptáček

learn
0Zobrazit komentáře

Learn2Code je slovenský vzdělávací projekt, který se zaměřuje na výuku nejmodernějších technologií v oblasti vývoje webu a mobilních aplikací. Do dnešního dne proškolil na Slovensku úspěšně už tisíce lidí a tak bylo asi jen otázkou času, kdy zamíří i k nám do České republiky. Ostatně tvůrci tento plán avizovali už na jaře tohoto roku.

flydeo_roadshow

Přečtěte si takéFlydeo: jak český startup vyvíjející létající drony vyrazil do San Francisca – 1. dílFlydeo: jak český startup vyvíjející létající drony vyrazil do San Francisca – 1. díl

Začne se Praze

Prvním městem, kde se Learn2Code objeví, bude tak trochu dle očekávání Praha, kde od 13. října v prostorách společnosti IBM, Learn2Code odstartuje svoje působení kurzy webdesignu pro začátečníky, které povede Lukáš Hurych. Toho můžete znát jako zakladatele talentovaného vývojářského studia abdoc.net a nyní jako součást finančního startupu Twisto.cz, kde má na starost produkt a marketing.

„Lukas bol asi jasna volba z viacerych hladisk, jednak su to jeho zrucnosti a skusenosti v oblasti Webdesignu a na druhej strane jeho uspechy so startupmi, ci uz je to CSS Hat alebo twisto. Teda prave pre ludi co chcu v buducnosti podnikat na internete je Learn2Code urcene ako program, vdaka ktoremu budu rozumiet aj technickej stranke projektu a zaroven si budu vediet vytvorit niektore veci samostatne.“ říká Radovan Debnár z Learn2Code.

Nezůstane však pouze u designu. Learn2Code by měl totiž brzy nabídnout například i kurzy pro iOS vývojáře nebo PHP programátory.

Zaregistrovat se můžete ZDE.

learn2code-1

learn2code-2

learn2code-3

Diskuze (0)

Novinka

Anonym