Potřebujete něco rychle naprogramovat? Tenhle projekt to zvládne do 24 hodin

Michal PtáčekMichal Ptáček

elf-worker
0Zobrazit komentáře

Pokud máte problém s dodržováním termínů, případně pro svoji aplikaci potřebujete expresně naprogramovat nějakou funkci, ale nedostává se vám volných kapacit, mohl by vám přijít vhod nový projekt Elf Worker. Ten v posledních dnech velmi zaujal uživatele na oblíbeném portálu ProductHunt, který objevuje zajímavé startupy a produkty.

oliver

Přečtěte si takéZakladatel startupu Skypicker, Oliver Dlouhý: Budeme se v průběhu příštího roku připravovat na IPOZakladatel startupu Skypicker, Oliver Dlouhý: Budeme se v průběhu příštího roku připravovat na IPO

Autoři Elf Workeru vám totiž na základě vašeho zadání, které vám během chvíle nacení, dokáží do pouhých 24 hodin dodat hotové řešení a to v programovacích jazycích Python, JavaScript, Ruby nebo Clojure. Vy pak pouze provedete platbu přes platební kartu a kód je váš.

Je samozřejmě nutné počítat s tím, že vše je zaměřeno především na jednodušší úkoly, které lze reálně v takto šibeničním termínu zvládnout. Tomu odpovídá i cena, která se v průměru pohybuje mezi 25 až 500 dolary.

Elf Worker-1
Komunikace je jednoduchá a efektivní

foto: Elf Worker