Síť hotelů Hilton vybavila pokoj v Panamě unikátním herním systémem od Alienware

Filip HouskaFilip Houska

D43AD615-C64C-4B31-8885-BCA9678F5355
0Zobrazit komentáře

Luxusní síť hotelů Hilton si pro zapálené hráče připravila skutečnou lahůdku. Spolu se světoznámým výrobcem herního příslušenství Alienware vybavila hotelový pokoj v Panamě unikátním herním systémem. Cena za jednu probděnou noc se pohybuje okolo sedmi tisíc korun.

I když je většina hotelů po celém světě stále zasazena do tradičního stylu, který maximálně zaujme moderním provedením, hezkým výhledem nebo dostupností rychlé Wi-Fi, existují i výjimky, jež hostům nabízí nevšední zážitky. Za zmínku stojí například zanzibarský komplex The Manta Resort s podvodními pokoji, jihoafrický Londolozi Tree Camp s ubytováním v samotné divočině nebo chystaný hotel zasazený do světa Star Wars. Panamská pobočka Hiltonu jde ale trochu jiným směrem.

elonmuskxx

Přečtěte si takéTesla čelí inspekci kvůli pracovním podmínkám ve své továrněTesla čelí inspekci kvůli pracovním podmínkám ve své továrně

Díky spolupráci se společností Alienware, která se specializuje na výrobu herních počítačů a příslušenství, svůj pokoj číslo 2425 v Panamě vybavila skutečnými gamingovými skvosty. Hosté, respektive hráči, zde budou mít možnost využít dva vysoce výkonné počítače nebo set s virtuální realitou, to vše v obklopení interaktivního světelného a zvukového systému.

Pro maximálního pohodlnost je připraveno i herní křeslo, ze kterého je možné hrát na 65palcové OLED televizi s prostorovým zvukem 5.1. Nechybí ani dva ovladače Xbox Elite, herní laptop nebo headset Rift od Oculusu. A součástí pokoje jsou samozřejmě i postele, pokud si přeci jen budete chtít odpočinout. Vše s motivem a logem Alienware, kterým je ostatně vybavena například i koupelna a řada dalších doplňků. Pokoj na noc stojí 359 dolarů, tedy nějakých 7 100 korun.

Foto: Alan Tech (reprofoto, YouTube)

Diskuze (0)

Novinka

Anonym