Slevomat se stěhuje do nového sídla v pražském Karlíně. Takhle bude vypadat

Michal PtáčekMichal Ptáček

Recepce

0Zobrazit komentáře

Česká internetová jednička na trhu slevových portálů Slevomat brzy změní své hlavní sídlo. Už tento měsíc se totiž přestěhuje z pražských Vinohrad, kde firma několik let sídlila, do nových kanceláří v Karlíně. Ten je v posledních letech díky velkému množství startupů a technologických firem, které se sem stěhují, považován s lehkou nadsázkou za pražský ekvivalent amerického Silicon Valley.

Slevomat, za který loni v rámci akvizice, jejíž součástí byl i vyhledávač slev Skrz, neváhala britská společnost Secret Escapes zaplatit částku odhadující se na 1,5 miliardy Kč, se konkrétně nastěhuje do kancelářského komplexu Butterfly v Pernerově ulici, kde jeho 170 zaměstnanců zabere plochu o rozměrech 2 260 m2.

„S novými prostory jsme maximálně spokojeni. Umožní nám dále expandovat a rozvíjet se. Design kanceláří i jejich lokace v Karlíně navíc odpovídá naší specifické firemní kultuře, tedy řízenému punku,“ říká CEO Slevomatu Marie Havlíčková.

butterfly1

Kancelářský komplex Butterfly v Karlíně

Design kanceláří si vzal na starost architektonický ateliér Monom, který se v minulosti podílel například na tvorbě kanceláří pro české technologické společnosti GoodData, Ataccama nebo Etnetera. Projektový management a proces stěhování si pak vzala na starost poradenská společnost Prochazka & Partners.

Takhle už vypadají vizualizace nových prostor.

Slevomat recepce

Recepce

Slevomat meeting room

Meeting room

Slevomat paracovní prostředí 2

Kuchyň

Slevomat pracovní prostředí

Kanceláře