Spotify spustilo novinku, pomocí které lze sdílet a přehrávat hudbu přímo v rozhraní iMessage

Filip HouskaFilip Houska

17430285726_739ca8d496_o
0Zobrazit komentáře

Nejrozšířenější platforma současnosti na streaming hudby, Spotify, již nějakou dobu funguje nejen v rámci prohlížeče nebo jako desktopová aplikace, ale také jako rozšíření pro komunikační nástroje. Na jaře se tento švédský gigant dostal na Messenger od Facebooku v podobě bota, díky kterému si mohou uživatelé rychleji zasílat oblíbené skladby, bez nutnosti jej opouštět.

A nyní se dostává i do komunikačního rozhraní od Applu. Ačkoli Spotify nevydalo žádné oficiální prohlášení, serveru TechCrunch potvrdilo, že nově integruje do chatovací platformy iMessage své rozšíření, jež uživatelům dovolí rychle listovat katalogem skladeb, které Spotify nabízí, aniž by museli odcházet z rozhraní iMessage.

trello_091317x1

Přečtěte si takéTrello konečně vydalo aplikaci pro Mac a WindowsTrello konečně vydalo aplikaci pro Mac a Windows

Vybranou skladbu včetně coveru a informací o umělci lze kliknutím po vyhledání odeslat a druhá strana si může rovnou pustit 30vteřinový úsek, aby zjistila, zdali to bude její šálek kávy. Pokud ano, přejde do plnohodnotné verze Spotify. Na podobné bázi funguje i bot na Messengeru.

spotify_091517x1

Rozšíření pro iMessage přichází s nejnovější aktualizací Spotify a všem, kteří mají povolenou automatickou instalaci vybraných aplikací v rozhraní iMessage, se objeví ihned v příslušném panelu. Pokud ne, je možné si jej zdarma stáhnout z iMessage App Store.

Foto: Olle Eriksson, Flickr

Diskuze (0)

Novinka

Anonym