Startup, přes který si je i v Česku možné pořídit virtuální číslo, získal dalších 8 milionů dolarů

aircall2
0Zobrazit komentáře

Ke konci minulého roku jsme poprvé představili startup s názvem Aircall, který dokáže založit ve více než 40 zemích místní telefonní číslo, které se po zavolání následně přesměruje do jednotné cloudové platformy, ze které lze řešit zákaznickou podporu. Díky tomu je možné pro jednotlivá čísla a situace nastavit, na jakou část týmu nebo člověka bude zákazník přesměrován.

Mezi podporovanými zeměmi je mimo jiné i Česká republika. Pařížský startup, který prošel známým americkým akcelerátorem 500 Startups a získal prvotní 2,75 milionovou seed investici nyní nabírá další finance – konkrétně 8 milionů dolarů, tedy přes 192 milionů korun, od fondů Balderton Capital a FJLabs.

founders1

Přečtěte si takéZendoro: nový český projekt, který chce nabízet online prodej nemovitostí s nízkou fixní provizíZendoro: nový český projekt, který chce nabízet online prodej nemovitostí s nízkou fixní provizí

Peníze budou sloužit pro rozvoj do dalších zemí a rozšíření amerického týmu, který má na starosti hlavní vývoj. Startup by zároveň rád rozšířil během tohoto roku svoje řady až na 50 zaměstnanců, kteří se budou starat o aktuálně přibližně 2000 platících zákazníků, informuje Tech.eu.

aircall

Rubriku Startupy podporujíjt-retina

Diskuze (0)

Novinka

Anonym