Tahle aplikace vám převede jakoukoliv šablonu do WordPressu

Michal PtáčekMichal Ptáček

wordpress

Jedním z největších přání uživatelů WordPressu je, aby mohli vzít kteroukoliv HTML šablonu a co nejjednoduším způsobem z ni udělat web, který je plnohodnotně funkční právě v tomto populárním redakčním systému. Služeb, které tuto funkci nabízejí je několik, ovšem ani jedna z nich nefunguje zcela spolehlivě a tak tvůrcům webů většinou nezbývá nic jiného, než si v těchto případech najmout kódera/agenturu , kteří za ně tuto práci udělají.

Tedy až doteď. Nástroj HTML to WordPress totiž toto všechno hravě zvládne a to navíc s velkou spolehlivostí. Stačí pouze přetáhnout složku z vaší HTML šablonou a poté si počkat pár sekund na vygenerování ukázkového dema, který právě převedenou šablonu ukáže v plné parádě.

cleanup2

Přečtěte si také21letý mladík získal miliony pro svůj projekt, který chce vyčistit oceán od odpadků

Pokud jste s výsledkem spokojeni, můžete si poté celý web stáhnout při ceně 9 dolarů za stránku, případně využít neomezený paušál za cenu 59 dolarů měsíčně a díky implementaci „custom fields“ si také obsah šablony i libovolně upravit dle vlastních požadavků.

Geniální a jednoduchý nápad, který by tvůrcům zejména díky velké poptávce ze strany digitálních agentur mohl vydělat slušný balík peněz.

wordpress

wordpress-2