Tenhle nový český cestovatelský startup vytáhl do boje proti selfies

Michal PtáčekMichal Ptáček

l
0Zobrazit komentáře

Localgrapher je nový český travel startup, který má ambice změnit způsob, jakým lidé zachycují vzpomínky ze svých dovolených. Uživatelům totiž umožňuje si ve více než 50 světových destinací vybrat a objednat profesionálního/místního fotografa, který jim pořídí právě fotky z místa jejich dovolené a díky znalosti prostředí doporučí také památky a místa, která v běžném turistickém průvodci nenajdou.

savedeo

Přečtěte si takéSlovenský projekt Rastislava Turka se 6 miliony unikátními uživateli měsíčně, je zřejmě na prodejSlovenský projekt Rastislava Turka se 6 miliony unikátními uživateli měsíčně, je zřejmě na prodej

„Ihned jsem věděl, že celý koncept musí být funkční a že po podobné službě bude poptávka napříč celým světem. Je prostě úžasné mít možnost dělat radost skvělými fotografie lidem ze všech koutů světa“, říká zakladatel projektu a mimo jiné také fotograf Matěj Slezák

V současnosti s Localgrapher.com spolupracuje více než 60 profesionálních fotografů z více než 50 měst na pěti kontinentech, s tím, že pokryty jsou například i populární lokality jako: Londýn, Hong Kong, Valencie, Cancún nebo Los Angeles.

„Do budoucna se chystáme expandovat především do asijských měst a destinací.“ říká Matěj Slezák

Fotky samotné jsou poté uživateli dodány do 5 dnů od samotného fotografování, prostřednictvím speciální fotogalerie, která umožnuje přímé sdílení na Facebook a další sociální sítě (tisk a dodání fotek se podle tvůrců plánuje). To vše za cenu od 190 do 490 euro (doba fotografování se pohybuje od 45 minut do 2 hodin), s tím, že platba probíhá prostřednictvím systému Paypal.

local-grapher
Výběr fotografů ve světě

localgrapher copy

couple photo sessions in London
I takové fotky můžete získat

Localgrapher in Dubrovnik

Diskuze (0)

Novinka

Anonym