Tento gadget řeší největší problém iPhonu 7

Nejnovější vlajkové lodě od Applu, iPhony 7, v sobě skrývají jednu kontroverzi, na kterou spousta fanoušků značky nebyla připravena. Pochopitelně je řeč o chybějícím 3,5mm jacku pro připojení audio a prosazování konektoru Lightning. Pokud tedy uživatelé chtějí poslouchat hudbu nebo sledovat filmy pomocí drátových sluchátek, nemohou během této činnost své zařízení nabíjet, což je pro mnohé až nepřípustné. Nyní je však k dispozici poměrně chytré řešení na tento problém.

iLDOCK je kompaktní a minimalistická redukce, jež se na základě konektoru Lightningu připojí k zařízení a na druhé straně poskytne uživateli možnost 3,5mm jacku, slotu pro SD a TF karty či další Lightning. Tento gadget debutoval na crowdfundingovém portálu Kickstarter, kde do dnešního dne nasbíral přes 100 tisíc dolarů od více jak 4 700 uživatelů.

ipad_1010_mp

Přečtěte si takéTohle by mohla ukrývat nová generace iPadu mini, kterou Apple v nejbližší době chystá

Toto vysvobození pro v jistém slova smyslu nepřizpůsobivé majitele iPhonů 7 a 7 Plus je nabízeno ve třech variantách, které se liší počtem portů. Základní verze za 10 dolarů nabízí 3,5mm jack a konektor Lightning, model iLDOCK Duo poskytuje pouze dva Lightningy (bez 3,5mm konektoru) za 12 dolarů a varianta iLDOCK Plus (20 dolarů) dává uživatelům svobodu ve formě tradičního jacku, Lightningu, USB portu a slotu pro SD a TF karty.

ildock_1011_1

Zájemce má možnost si vybrat ze čtyř provedení, které kopírují barvy nových iPhonů. Jedná se o vesmírně šedou, stříbrnou, zlatou a růžově zlatou variantu. Exkluzivní verze Jet Black bohužel chybí.

Od roku 2016 píše pro CzechCrunch o technologiích, zábavním průmyslu, byznysu i designu. Spolupodílí se na řízení redakce a stará se o sociální sítě. To vše z historického srdce Moravy.

CC25

CzechCrunch News

Nenechte si utéct zásadní zprávy

Přihlaste se k pravidelnému odběru novinek ze světa byznysu a startupů.