Tento kabel řeší problém s možnou ztrátou nových bezdrátových sluchátek od Applu

airpods3
0Zobrazit komentáře

Většina lidí, sledujících poslední Apple Keynote, která proběhla minulý týden v San Franciscu, kde byla představena podoba nejnovější verze iPhonu s označením 7 a 7 Plus, se trochu pozastavila nad prohlášením, že Apple plně opouští klasický jack pro sluchátka, iPhone pro ně ztrácí vstup a přesunuje se k jejich bezdrátové edici. Na první pohled to totiž působilo trochu komicky.

Sluchátka, která dostala název AirPods, totiž vypadají takřka totožně jako předchozí verze EarPods, ovšem s tím rozdílem, že nemají žádný kabel a tak jsou zastrčena v uchu jen tak navolno – pokud vám běžná sluchátka moc nepasují, může se stát, že je jednoduše ztratíte. Přidáme-li k tomu jejich cenu 169 dolarů, tedy asi 4066 korun, jde o trochu drahou srandu.

ticwear

Přečtěte si takéTyto chytré hodinky s vlastním operačním systémem vybraly za 2 dny 9 milionů korunTyto chytré hodinky s vlastním operačním systémem vybraly za 2 dny 9 milionů korun

Nebylo by ale internetu a vynalézavých lidí, kdyby k tomu okamžitě nepřišlo řešení. Firma Spigen přišla s jednoduchým kabelem s názvem AirPods Strap v příjemném designu, který umí sluchátka magneticky přichytit a opět spojit dohromady tak, aby v případě vypadnutí z uší, nespadla na zem a neztratila se. To vše za pouhých 10 dolarů s odhadovaným prodejem od 17. října.

airpods2

Kabel navíc váží pouhých 59 gramů. Bohužel se ale nedokáže přímo spojit s iPhonem, nelze ho tak využít jako další náhradu pro spojení sluchátek a iPhonu pomocí Lightning kabelu pro jejich nabíjení při poslechu. Jde mimo jiné už o druhé řešení, které se od minulého týdne objevilo – když přišel takřka dvacetidolarový kabel od jiné společnosti.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym