Úklidový startup LidskáSíla.cz expanduje do Brna

Michal PtáčekMichal Ptáček

LidskaSila-portrety (10)

Český úklidový startup LidskáSíla.cz, který pomocí své platformy umožňuje komukoliv najít si pro svůj domov či kancelář ověřeného člověka na uklízení, rozšiřuje pole působnosti.

Projekt, který momentálně funguje v Praze, kde jeho služeb údajně dle slov provozovatelů využívá okolo 1 400 domácností  a 160 dam na úklid, totiž ode dneška začíná být aktivní i v Brně, kde bude v následujících 3 měsících fungovat prozatím v testovacím provozu.

airmail-mac

Přečtěte si takéJedna z nejlepších emailových aplikací konečně míří na iPhone

„Během prvních tří měsíců rozjedeme testovací provoz, a pokud se potvrdí, že v Brně je zájem o naše služby, budeme investovat do rozvoje,“ uvádí Robert Vojáček, ředitel a zakladatel LidskéSíly.cz.

Spoluzakladatelka služby Michaela Somolová k tomu dodává:

„Změny oproti Praze neplánujeme. Stejné zůstanou i ceny, které jsou férové vůči našim dámám. Dámy na úklid mají 110 korun na hodinu, což je nadprůměrné ohodnocení v tomto odvětví“.

Zákazníkům by jinak v této lokalitě mělo být podle provozovatelů k dispozici prozatím 20 ověřených dam na úklid, s tím že v celkových tržbách by projekt tento rok rád dosáhl na 50 milionů korun.

lidskasila