Výrazně vylepšený iPad Air 3 se ukáže už v březnu!

Michal BenatzkyMichal Benatzky

ipad
0Zobrazit komentáře

Ačkoliv prodeje jablečných tabletů i po představení obřího iPadu Pro neustále klesají, Apple na rodinu iPadu nezanevírá. Po poměrně dlouhém životním cyklu oblíbeného iPadu Air 2 se totiž už pilně chystá jeho nástupce, který by se měl ukázat už za necelé dva měsíce.

iPad Air 3 bude pravděpodobně představen spolu s kompaktním iPhonem 5se a to v březnu. Mluví se také o možnosti, že se dočkáme i vylepšených hodinek Apple Watch.

wooden-keyboard-walnut_1024x1024

Přečtěte si takéOrée Board 2: stylová bluetooth klávesnice, která je vyrobena z jednoho kusu kvalitního dřevaOrée Board 2: stylová bluetooth klávesnice, která je vyrobena z jednoho kusu kvalitního dřeva

Podle uniklých nákresů by se měl tablet s 9,7 palcovou obrazovkou po vzoru svého většího příbuzného dočkat rovnou čtveřice reproduktorů, které tak zajistí o poznání kvalitnější stereo. Mimo to kresby navíc naznačily, že by se nový iPad Air mohl dočkat také vlastního blesku. Stal by se tak prvním tabletem z dílny Applu, který by LED bleskem disponoval.

Dohady ale zatím převládají ohledně hardwarové výbavy. Stále totiž není jasné, jestli se Apple rozhodne model Air 3 osadit supervýkonným procesorem A9X, kterým se chlubí pouze iPad Pro, nebo se střední tablet spokojí s čipem A9 z aktuálního iPhonu 6s.

Server 9to5mac navíc tvrdí, že možnosti Apple Pencil by se mimo vrcholný iPad Pro mohly rozšířit také pro tento chystaný tablet.iPad-Air-3

ipad2
Současný iPad Air 2

Diskuze (0)

Novinka

Anonym