Zapojte se do diskuzí a uložte si články na později. CzechCrunch spouští nové funkce

Nyní budete mít možnost pustit se do diskuzí na témata, která vás zajímají. Vaše názory jsou důležité pro nás i pro celou komunitu.

komentare_clanek-3

Foto: CzechCrunch

Komentujte pod články CzechCrunche

6Zobrazit komentáře

Rádi bychom vám představili novinku na webu CzechCrunche – komentáře a diskuze pod našimi články. Zároveň spouštíme další funkce, které vám umožní ještě více interagovat s obsahem, jež vás zajímá.

CzechCrunch jako hlavní zdroj informací používá už více než 1,2 milionu lidí měsíčně, přičemž až 40 procent z nich se na náš web vrací každý den přímo přes svůj prohlížeč. To je v dnešní době sociálních sítí nadprůměrné číslo.

„Právě této cílové skupině bychom rádi nabídli něco navíc a zážitek na našem webu jim ještě trochu zatraktivnili. Nově uživatelé mají možnost zapojit se s ostatními čtenáři do diskuzí a dále rozvíjet témata, kterým se věnujeme. CzechCrunch tak do jisté míry získá funkcionalitu sociálních sítí včetně uživatelských notifikací a tomu přidružených věcí,“ vysvětluje spoluzakladatel CzechCrunche Michal Ptáček.

Na co se můžete těšit?

Komentování článků: Nově můžete okamžitě reagovat na naše články. Sdílejte své myšlenky, názory a připomínky s ostatními čtenáři. Zjistěte, co si myslí ostatní, a rozvíjejte diskuze na různá témata.

Debaty s ostatními: Můžete také reagovat na komentáře jiných čtenářů, pokračovat v konverzacích, pokládat otázky a diskutovat o tématech, která vás zajímají.

komentare_clanek-uložení

Foto: CzechCrunch

Nestihli jste článek dočíst? Uložte si ho na později

Sledování diskuzí: Pokud na váš komentář někdo zareaguje, objeví se vám notifikace v profilu i ve vaší e-mailové schránce. To vám umožní zůstat v obraze.

Otevřené a respektující prostředí: Chceme, aby naše komunita byla místem, kde se lidé svobodně vyjadřují, ale také respektují názory druhých. Prosíme o dodržování pravidel slušného chování. Pokud budou mít komentáře nevhodný obsah, budou čekat na schválení, případně prosíme o jejich nahlášení.

Ukládání článků na později: Pokud narazíte na článek, který si chcete přečíst později, nemusíte si ho pamatovat. Stačí ho uložit do svého profilu a kdykoliv se k němu vrátit.

Hodnocení článků srdíčkem: Líbil se vám článek? Doporučili byste ho i ostatním? Ohodnoťte ho lajkem v podobě srdíčka, pomůžete i dalším čtenářům najít ty nejlepší texty.

Těšíme se na vaše příspěvky, postřehy a zážitky. Vaše názory jsou důležité pro nás i pro celou komunitu. Co na to říkáte? Napište nám své postřehy na nové funkce klidně hned pod tento článek!

Jak začít:

Registrovat se: Pokud jste již naším registrovaným čtenářem, přihlaste se ke svému účtu. Pokud ne, registrujte se a vytvořte si svůj profil.

Čtěte a komentujte: Prohlížejte si naše články, čtěte komentáře od ostatních a přidávejte své názory. Pamatujte na to, že konstruktivní a respektující komunikace přispívá k pozitivnímu prostředí. I proto vyžadujeme pro komentování vaše jméno.

Zapojte se do debat: Nebojte se reagovat na komentáře jiných čtenářů a rozvíjet diskuzi. Každý názor má svou hodnotu.

Výhody registrace: Mezi další výhody registrace patří ukládání článků na později, jednodušší vyplňování formulářů pro koupi vstupenek na eventy CzechCrunche nebo lajkování – a tím pádem doporučování článků dalším čtenářům.

Děkujeme, že jste s námi, a těšíme se na společné debaty, diskuse a sdílení článků!

Diskuze (6)

Novinka

Anonym
Dobrý den, ještě k rannímu komentáři o přístupnosti. Teď po návratu z Prahy jsem poslal na info CC dva e-maily. Jen k nim chci sdělit, že popisuji některé komplikace, ale jak teď sleduji, mnoho bylo vyřešeno v bleskovém čase. Super. :) Ale přesto na e-maily prosím mrkněte.
Děkujeme za postřehy Karle. Vyladíme nové funkce, aby byly co nejvíce přístupné. 😊
Huraaaa, na diskusi uz jsem hodne dlouho cekal :)))
Dobrý den, moc děkujeme za reakci, už pracujeme na nápravě.